Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Slm ben Ferdi aranıza yeni katıldım...merhabalarr.

ferdicann19

Kayıtlı Üye
Selamun aleykum değerli arkadaşlar,bende aranıza yeni katıldım.yaklaşık 4 ay önce tesadüfen ve sonunda memnun kalarak almış olduğum aracım sayesinde buradayım...sitede dolaşırken en çok hoşuma giden ve duygulandıran bölüm bedelsiz ürünler kısmı olmasıdır..bir verene bin versin rabbim inşallah,hersey gönlünüzce olsun Rabbim kaza bela vermesin saygılar efendim....

Selamun aleykum değerli arkadaşlar,bende aranıza yeni katıldım.yaklaşık 4 ay önce tesadüfen ve sonunda memnun kalarak almış olduğum aracım sayesinde buradayım...sitede dolaşırken en çok hoşuma giden ve duygulandıran bölüm bedelsiz ürünler kısmı olmasıdır..bir verene bin versin rabbim inşallah,hersey gönlünüzce olsun Rabbim kaza bela vermesin saygılar efendim....
Aramıza hoşgeldin keyifli forumlar dilerim

kalıcı ve aktif olman dileğiyle aileye hoş geldin Ferdi...

Geri
Üst Alt