Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SLM arkadaşlar sorularım var ilgilenirseniz sevinirim :)

ayberk maalesef vw golf 5in paspasi leondan daha ucuz.
orjinal paspas ve dedigi gibi 45 TL.
ben ibizama almak istedim zamaninda hali paspas icin 180 TL istediler benden :) verir miyim? vermem :D

ayberk maalesef vw golf 5in paspasi leondan daha ucuz.
orjinal paspas ve dedigi gibi 45 TL.
ben ibizama almak istedim zamaninda hali paspas icin 180 TL istediler benden :) verir miyim? vermem :D

Iste hesabını bılen ınsan dıye buna derım kardesım ekonomık adam canım :D:D

istanbul vw avek servisten 1 ay önce bizzat kendim aldım..golf 5 halı paspas diyip alıyorsunuz fiyatıda 32 TL KDV DAHİL..yani 45 TL bile değil!! umarım yeteri kadar açık ve ikna edici olmuştur:D

işte tam bundan bahsediyordum tşk erkan bey:9:hosgeldin:

- RCD 510 alacağına RNS 510 al tüm nimetlerden faydalan derim :)

- Tavan kaplamanın boyaya herhangi bir zararı yok. Söktürmek istediğin zaman taktırdığın yere gidip yine kendi yöntemleriyle çıkartsınlar, çıkarttıktan sonra zaten cila atılıyor.

- Halı paspasa gelince hiçbir bayii vermiyor malesef.

aracınız hayırlı olsun tavan kaplamaları takılırken ve sökülürken boyaya zarar vermez ama iyi malzeme kullanılırsa uzun ömürlü folyo ile kaplanırsa sıkıntı çıkarmaz sökme işini de yaptırdığınız yerde yapma garantiisi veriyolarsa sıkıntı yok....

Halıpaspası bende vw Adapazarı bayiinden aldım 45 TL :D

Geri
Üst Alt