Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

slm arkadaşlar kapi kilidi

çocuk kilidi

• kilid

Kullanılan: 0 0.0%
  • sorunu

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
  • Anket kapatılmış .

ssenoll

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar 2011 1.2 tsi leonum var arabayi aciyorum kumandayla 3 5 dakika sonra kapi açmadığım zaman kapi kilitleniyo yada calistirip hareket ediyorum 3 5dakikada kilitleniyo daha once böyle bişey yokdu bunu devre dışı bırakabilir miyim.arabayi çalıştırsam hareket etmese kapilar kilitlenirmi

bi tanışma metni yazarak başlamak daha iyi olurdu sanırım :) hoşgeldiniz sizi tanısaydık elbette yardımı olacaktır arkadaşlar

Arkadaşlar 2011 1.2 tsi leonum var arabayi aciyorum kumandayla 3 5 dakika sonra kapi açmadığım zaman kapi kilitleniyo yada calistirip hareket ediyorum 3 5dakikada kilitleniyo daha once böyle bişey yokdu bunu devre dışı bırakabilir miyim.arabayi çalıştırsam hareket etmese kapilar kilitlenirmi
Oncelıkle hogeldınız üyelerımız konu baslıgında yenı konu açıp forum kurallarına uygun olarak kendınızı tanıtırmısınız araba guvenlık önlemi olarak kapıları kılıtlıyor araba çalışırken kılıtlemez ancak 10km hızdan sonra kapılar kılıtlenır dısarıdan açılmasın dıye ama isteseniz bu ozellıgı bana com ılekapatabılırsınız

M.Canbolat

29yasindayim seat tutkunuyum önce ki arancimda seat toledoydu şimdi ise 3 aydir leon kullaniyorum.
[doublepost=1456919914,1456919868][/doublepost]Adım şenol gaziantepde yaşıyorum

Geri
Üst Alt