Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Skodama Kavuştum Bende Buradayım

fatihyksel

Kayıtlı Üye
Skodama Kavuştum Yeni Resimler

Arkadaşlar seat olmasada sonunda aracıma kavuştum 1999 model skoda felicia glx önceden kullandığım için memnunum artık kayseri buluşmaları +1 olacak inşallah. Bu arada kusura bakmayın hem araba kirli hemde resimler net değil temiz ve net resimleri gelecek.

Uploaded with ImageShack.us

kardeşim hayırlı uğurlu olsun, güle güle bin. şu ana kadar almak istediğin arabalar içinde bu skoda gerçekten temiz duruyor. Nerden aldınız, kaça bitirdiniz? ilk işin SCW etiketi temin etmek olsun :eek:key: kazasız, belasız inşallah.

Sağol abi teşekkürler daha iyileri sizlere olsun arabayı dibimden kayseriden buldum kazasız belasız 7 usta dolaştım emin olmak için hepsinden onay geldi 10.250 fiyat vardı 9.500 e bitirdim bu arada ETİKETİ nerden temin edebilirim :)

etiket içinde ulaştım abi oda halloldumu geriye buluşmalara katılmak kalıyor

Hayırlı olsun fatih allahım kaza bela nazar göstermesin.. tekerin düz bassın her daim ;))

kazasız belasız inşallah stickerını bu hafta sonu elden teslim edicem kardeşim

• Beğen
Reaksiyonlar: RD38
Hayırlısı olsun güle güle kullan...

Geri
Üst Alt