Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Skoda SuperB vs Citroen DS5..

Lejyoner

Administrator
Tercihiniz hangisi olurdu..

Citroen DS5 d sport 1.6 e hdi 112 hp yada Skoda SuperB 1.6 TDİ DSG elegance

Her iki araçta en üst dolulukta..

Fikirlerinizi almak istiyorum..

Bu dunyanin oteki dunyasi
Her arabanin alisi gibi satisi var abi
Onun icin vw passat diyorum ama illa bu ikisi ise sorun kesinlikle superb adi skoda olsada konforu alman allahin fransizinin 100 bin tllik arabasinda bile yukseltide alttan ses gelir direksiyonda hissizlik olur

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DS-5 in albenisi çok fazla ama benim gönlümde superb var Gökhanım.

Superb tam alınacak araç :)

HTC Desire HD A9191 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Satın alım yok,leonları sattığım için işte ve gündelikte kullanacağım konforlu bir araç düşünüyorum..Şirket üstüne 3 yıllık kiralama yapacağım,o yüzden 2.el derdi yok..Aracı 0 teslim alacağım bu iki araç hazır şu an o yüzden fikirlerinizi almak istedim..

ıkısı bırbırınden cok farklı aracklar abı bırısı agır arac bırısı sportıf bır arac bnce superb cok agır kasa demezsen super b derım muhtesem bır arac ama sportıflıkte olsun dersen kesınlıkle ds5

abı skoda alıcaksan 200 lıra ekstra para kenara koy alır almaz detaylı temızlıge vermek ıcın fıratla test suruslerıne gttık octavıa super b denedık aynı ıclerı koyun gbı kokuyordu :D @firozat

Skoda bayisinde ailenizle pikniğe gittiğinizde alanda yer bulamazsanız mangalı arka koltukta yapabilirsiniz esprisi yapmıştı:)

Yahu bir sürü şey yazmıştım göndere bastım site yine hata verdi!!
Superb şahane bir araç, arka koltuktaki kendini evinin salonunda hissedebilir, ayak ayak üzerine at ve önünede bir sehpa koy o derece :)
Burak'ında dediği gibi skoda araçlarını ahırda falan üretiyor olabilir gibi; hepsinin içinde koyunumsu bir koku vardı :D
DS5de albenisi olan bir araç, daha gösterişli ve farklı, sanki iç mekanı bürolardaki deri puff koltuk hissi veriyormuş gibi :)
Daha önceden Skoda Superb'e niyetlenmiş gibi olsakda ben seçecek olsam Citroen DS5 seçerdim farklı olurdum :)
Zaten ikinci el derdide yokmuş, bence Gökhan abi DS5 tercih etmelisin.

Geri
Üst Alt