Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

skoda superb 1.6 tdi elegance

3 tane superb parasına 1 mercedes almak çok mantıklı gelmedi bize :)

2. el ile işim olmaz hiç bir zaman aklıma bile gelmez :)

kazasız belasız güle güle kullanın. DSG olayında ben alındım doğrusu :) tekrar sıfır araç alacak olsam gene DSG alırım. tercih meselesi tabi.

hayırlı olsun kazasız belasız inşeALLAH

sen hiç konuşma hayırsız her dsg gti dsg si değil :)

kazasız belasız güle güle kullanın. DSG olayında ben alındım doğrusu :) tekrar sıfır araç alacak olsam gene DSG alırım. tercih meselesi tabi.

gerçek bu asla manuel şanzıman hisliliğine sahip değil o dsg artı olarak 5 ileri bile absürd uzunken 7 ileri artk b.kunu çıkartmak oluyor uzun oranlarn 70 le giderken 7 ye atıp gay guy edip zorlanmasını duymak zevk veriyorsa bilemem :)

aracnız hayırlı olsun maşallah allah kaza bela vermesin

dsg konusuna gelince manuelle aynı hissi vermez diosunuz isterseniz manuel 1.6 tdi ile dsg 1.6 tdi ı bi kalkış yaptırın son hız kadar basın bakalım hangisi daha iyi hızlanıor

Geri
Üst Alt