Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

skoda superb 1.4 TSI

Skoda SuperB???

• alinir

Kullanılan: 6 66.7%
  • alinmaz

Kullanılan: 3 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    9

frknylmz38

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaslar,ben uzun zamandir superb e kafayi takmis durumdayim,bazi araclara baktim octavia,polo,leon vs vs ama superb bana daha iyi bi izlenim birakiyor nedense.
merak ettigim su bu arabaya hic binen oldu mu veya suren ,konforu yol tutusu nasil klimasi ruzgar sesi vs vs..?

1.4tsi 2012 comfort veya active almayi dusunuyorum nedersiniz nasildir deger mi fiyatina gore.? yorumlarinizi bekliyorum tesekkurler.

merhaba arkadaslar,ben uzun zamandir superb e kafayi takmis durumdayim,bazi araclara baktim octavia,polo,leon vs vs ama superb bana daha iyi bi izlenim birakiyor nedense.
merak ettigim su bu arabaya hic binen oldu mu veya suren ,konforu yol tutusu nasil klimasi ruzgar sesi vs vs..?

1.4tsi 2012 comfort veya active almayi dusunuyorum nedersiniz nasildir deger mi fiyatina gore.? yorumlarinizi bekliyorum tesekkurler.

yeni kasa gelecek biraz daha bekleyin

Süper b 3oda bi salon yaa hastayımm bildigin a6

Beni EDS ler İYİ tanır

arnavutlukta taksi olarak bindim ilk binişimdi.bildiğin passat.zaten skoda vw den ilham alıyor seat da audi :) çok buyuk ve hantal geldi.ağır araba her zaman fazla yakar.skoda ne bileyim dizaynı cizgileri tasarımı ilgimi çekmiyor.içlerinde bir tek oktavya rs sport modeli var o fena değil ..yeni kasası nasıldır merakla bekliyoruz

Bildiğim kadarıyla mayıs sonrası benzinlisi 2016 da dizeli geliyor. Kesinlikle yeni kasayı bekleyin. Çok çok güzel yapmışlar. Passatın gölgesinde kalsada çoğu özellik passat ta bile yok. Değeri bilinmeyen bir araba.

Geri
Üst Alt