Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

skoda octavia vrs facelift - alfa romeo guilietta quadrifoglio verde

benimde seçimim guiletta olurdu vrs verileri belki daha iyi olabilir ama en azından hergün otoparka girdiğimde gördüğüm araçtan keyif alırım

Teknik olarak ikiside hothatch ve tüm hothatch ler birbiriyle kıyaslanabilir..

Bütün arabalar birbiriyle kıyaslanabilir. Şu standartları anlamıyorum. Herşey bakış açısı ve kriterler ile alakalı.
Gidipte bi hatchback alacak olursam Octavia benim listemde bile olmaz. Sadece arka bagaj içeriye açılıyo diye sedan araba hatchback olacak değil ya. Teknik olarak öyle olmadığını söylemiyorum..

Bütün arabalar birbiriyle kıyaslanabilir. Şu standartları anlamıyorum. Herşey bakış açısı ve kriterler ile alakalı.
Gidipte bi hatchback alacak olursam Octavia benim listemde bile olmaz. Sadece arka bagaj içeriye açılıyo diye sedan araba hatchback olacak değil ya. Teknik olarak öyle olmadığını söylemiyorum..

:D:D

İyide Ayberk gidipde Mclaren F1 ile Leon 1.4 tsi'ı kıyaslamakta pek mantıklı bi iş diil bana sorarsan :D

:D:D

İyide Ayberk gidipde Mclaren F1 ile Leon 1.4 tsi'ı kıyaslamakta pek mantıklı bi iş diil bana sorarsan :D

Cebinde 150.000TL var ve hepsiyle bi araba alacaksın diyelim. Gidip Ferrari'yle bi muscle car'ı, Mercedes'inden BMW'sini STI, EVO'sunu, 0'ından 2. elini hepsini kıyaslarsın mesela. Herşey bakış açısıyla alakalı.
TSI'la F1'i o kadar kıyaslamak istiyosan yine kıyaslarsın. Günlük kullanım dersin düşük tüketim dersin TSI önde olacaktır. Performans dersin sürüş zevki dersin F1 önde olacaktır.
Dediğim gibi herşey bakış açısıyla alakalı. At gözlükleri takıp araçları sadece segment segment kıyaslamanın bi anlamı yok bence.

Geri
Üst Alt