Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Skoda Fabia vRS 1.9 TDI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CUPRA

Forumdan Uzaklaştırıldı
MK1 Skoda Fabia vRS arıyorum. 1.9 TDI, 130hp'lik versiyonu. Kaza, boya, gibi durumları önemli değil. Sadece büyük kazası olmasın, tekerlerden darbesi olmasın yeter.
Ayrıca TR'ye gelenler arasında ESP'lileri var mı bilgisi olan varsa sevinirim.

sadece fikir Ayberk linkini koyduğun siyah leon 150hplik dizel rsden daha iyi değilmi? onu neden tercih etmiyosun?

Arabayi mi degistiriceksin Ayberk?

sadece fikir Ayberk linkini koyduğun siyah leon 150hplik dizel rsden daha iyi değilmi? onu neden tercih etmiyosun?

Arabamın üzerine çok para koymadan bi araba almak istiyorum Abi. O yüzden :)
Yoksa siyah Cupra R var aklımda, 50 binde satılık olan.

Arabamın üzerine çok para koymadan bi araba almak istiyorum Abi. O yüzden :)
Yoksa siyah Cupra R var aklımda, 50 binde satılık olan.

hmm 29000e iyi fiyat o araçta baya keyifli olmalı fabia rslere bende takmıştım bi ara ama pek yok piyasada..... 50000km de satılık olan cupraR harika ama tabi fiyatı baya tuzlu.....

29 bin o arabaya çok bence Abi.

kmsi bide dizel olması büyük etken hele bide temizse bizim orda bi bayanda kırmızı fabia RS var ama satmayı düşündüğünü sanmıyorum bide çok ses çıkartıyodu km sanırım az değil....

kmsi bide dizel olması büyük etken hele bide temizse bizim orda bi bayanda kırmızı fabia RS var ama satmayı düşündüğünü sanmıyorum bide çok ses çıkartıyodu km sanırım az değil....

Kriterlerimde kilometre yok Abi :)
Yani tabi 2004 model 300000km'de araba almam da o ayrı.
Sahibinden.com'da vardı bi tane kırmızı onunla telefonda görüşmüştüm. 18 19 civarına verecekti aracı. Aynı araç mı bilmiyorum tabi.

Güzel bi vRS bulursam değiştirmeyi düşünüyorum Kaan Abi.
Son zamanlarda dizelden çok keyif almaya başladım :)

Hayirlisi olsun kardesim gonlune gore insallah bulursun..Ben de bir bakayim aklimda bulunsun arada DOD'a ugruyorum..haberlesiriz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt