Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Skoda Fabia vRS 1.9 TDI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kardesim bu araca bulaşma yaklaşık 2 senedir ilanda bu araç ve ben bunu araştırmıştım komple boyalı ve çok ciddi kazası var...zaten kaportadan da anlaşılıyor aracın neler yaşadığı :D hatta bir ara 16 liraya kadar düşmüştü ilanı..

Kaza boya durumu önemli değil benim için Abi.
Hatta uygun fiyata alırsam renk değişikliğine gidebilirim. Şase, yürüyen, motor durumu iyiyse tabi. Bunlar hakkında bilgin var mı?

Ufak tefek lokal boyaları var dedi araç sahibi telefonda. Motor durmu vs. çok iyiymiş. 1.5 sene önce 23.000TL'ye aldım dedi.
Ne diyosunuz bu konuda :) ?

valla ayberk benim bile kafama yattı..hatta o ilandan zıplayıp diğerine de baktım..deiğeri 130ps lik..21 bin lira istiyor yanlız motorlar 187 binde..bugün ustaya sordum 3 bin lira civarı motorlar sıfırlanabiliyormuş..
tek negatif yönü ne kadar VAG da olsa şkoda ismi sıdıka gibi ona takılıyor kafam..ama yakından hiç bakmadım bunlara..genede beğendim

Babama yakın bi zamanda Skoda Superb aldık Abi.
Emin ol Seat'dan daha kaliteli bir araç :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt