Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Skoda Fabia vRS 1.9 TDI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ayberkın Vrs ıstemesı 130 luk sport olcagına fabıa nın ust noktası olsun Vrs olsun Cupra tdı gıbı;)

nos zaten bağlamam arabama ben ama en az 300 olucağını biliyorum aracın bu dediklerimi yaptıktan sonra :D

Abi o Ibiza'nın fiyatı uçmuş. Kardeşi olur zaten satamaz o arabayı.
Leon'da fiyatta pazarlığa açık değil. Konuşmuştum o araçla. Bir de Topsport body kit dünyadaki en berbat body kitlerden birisi. Onu Cupra'ya çevirmek jantlar felan bayağı bi masraf açar :)
Görsele para harcamak istemiyorum. Bu coilover bi jant boyası, gerisini motora harcamak istiyorum.

Abi o Ibiza'nın fiyatı uçmuş. Kardeşi olur zaten satamaz o arabayı.
Leon'da fiyatta pazarlığa açık değil. Konuşmuştum o araçla. Bir de Topsport body kit dünyadaki en berbat body kitlerden birisi. Onu Cupra'ya çevirmek jantlar felan bayağı bi masraf açar :)
Görsele para harcamak istemiyorum. Bu coilover bi jant boyası, gerisini motora harcamak istiyorum.

o zaman, güzeli ve ucuzu çıksın diye bakmaya devam edicez :hosgeldin:

ayberk cok istersen eger gider bakarim bir gun araca.. bakirkoydeymis..

Eyvallah Rıza, çok saol.
Hani belki forumda tanıyan bilen gören vardır diye sordum. Ya da birinin arkadaşının aracıdır vs. diye. Bakalım bu aralar ciddi araştırıyorum biliyosun. Diğerinden cevap bekliyorum. Olmazsa buna yönelicem zaten. Rahatsız ederim seni o zaman :D

Eyvallah Rıza, çok saol.
Hani belki forumda tanıyan bilen gören vardır diye sordum. Ya da birinin arkadaşının aracıdır vs. diye. Bakalım bu aralar ciddi araştırıyorum biliyosun. Diğerinden cevap bekliyorum. Olmazsa buna yönelicem zaten. Rahatsız ederim seni o zaman :D

tamamdir ayberk; elimden geleni yaparim biliyorsun :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt