Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Skoda’dan şok edici model hamlesi!

Önden çok başarılı ama arkası beş para etmez ki şu arka tasarımla rocco ya yaklaşamaz bile :eek:key:

valla 50 civarı olunursa alınırda eğer rocco 160 lık gibi 80 e çıkarsa fiyatı bide o arka tasarımla kim alır bilemiyorum:)

çakma Scirocco gibi olmuş, farlarda octaivia dan, fiyat olarak uygun olacağı kesin, keske 1.6 tdi motor koysalardı :)

Roccodan çok satar arkası dışında çok güzel olmuş 2.0TDİ 160 lık roccoyla aynı olursa fiyatı ortalık kızışır :D

170 lik dizel motoru 60 lı rakamlarda olursa durumum da olursa kendi arabamı satar kesin alırım

bende beğendim farklı ve güzel bi tasarım 2.0tdı seçeneği bu araçta harika olur...

Rocconun arkada kaybolan güzel tasarımı bu aracta düzeltikmiş.Fiyat uygun olursa bence tutar.

ben bu markada superB'de takıldım kaldım :) o genişlik ve ferahlıktan sonra bu küçükler sıkar beni (deyip 2 kapılı alırsam bana küfretmeyin sakın puhaha).

Geri
Üst Alt