Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SJ801 Satılık...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mrtsnr

Kayıtlı Üye
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...daki-en-guzel-leonlardan-biri-72798082/detay/

Arkadaşlar aracım satılıktır. 1.2 TSI Style'a ek olarak üzerinde bulunanlar

- Sunroof
- Orjinal Aerobody kit
- BBS Seat Sport Füme Jant
- Pirelli PZero Rosso ( 26k km yapılmıştır.)
- Custom Lip
- Bi-xenon farlar (Philips Xenon - Philips d2s 85122 4300k ampül (tanesi 100tl normalde)
- KW Variant 2 İnox-line Coilover ( Yükseklik ve Sertlik Ayarlı Süspansiyon )
- Kol Dayama
- Seat Sport Direksiyon
- Seat Sport Vites Topuzu ve Elfreni Kaplaması
- Seat Sport Halı Paspas
- Seat Sport Kapı Eşikleri
- Seat Leon Linea R Ön Panjur
- Bosch RCD510

- Supersprint Son Sustucu ve Orta Boru
- Custom Downpipe
- SprintBooster
- HKS Cold Air Intake ( El yapımı )

KM: 46600
2011 model 26 Kasım 2010 Trafiğe çıkışlı

Araç için istediğim fiyat 42.000 TL'dir. 0532 280 40 68 numaradan ulaşabilirsiniz. Çok değer verdiğim bir araçtır yabancıya gitmesini istemem o yüzden ilk forumda konu açtım bikaç gün sonra sahibinden'e de koyacağım. Kendisi eşi dostu almak isteyen varsa bana ulaşabilirler. Araç meguiars'ın sarı şampuanıyla yıkanmıştır alındığından beri. Ve 2 yıkamada nxt, 2 yıkamada 66 atılmıştır. Yıkandığında parlaklığını zaten farkedersiniz :)
Normal boş araçlar 35-38 arası satılıyor. Üzerindeki 15.000-18.000 liralık masrafla gayet makul bir fiyat istediğimi düşünüyorum. Böyle bir aracı şuan yapmaya kalkarsanız 55-60 liraya gelir :) Üzerindekileri çıkarıp satsam daha kârda olabilirim ancak uğraşmak istemediğim için dokunmadan satıyorum. Hem böyle bir güzelliği de bozmak istemiyorum.

Hayırlı satışlar kardeşim bu kadar uğraştan sonra keşke satmasan.

Hayırlı satışlar kardeşim bu kadar uğraştan sonra keşke satmasan.

Abi bana satma demeyin zaten kime söylesem satamazsın sen kıyamazsın satmaya diyolar :) Dayanamıyorum. 1buçuk yıl boyunca çok uğraştım uğraşıma da değdi ama işte, başka projeler var kapıda :)

yapma volkannn yapma yapmasana bee doldo

vallahi satmasaydın iyiydide satıcaksanda cidden parça parça sat ederine gitsin madem projelerin var:(
hayırlı satışlar

Abi bana satma demeyin zaten kime söylesem satamazsın sen kıyamazsın satmaya diyolar :) Dayanamıyorum. 1buçuk yıl boyunca çok uğraştım uğraşıma da değdi ama işte, başka projeler var kapıda :)

Allah aşkına şimdi eğer acil bi ihtiyacın yoksa satılacak araba değil Murat ben şahsen asla kıyamam bu kadar şeyden sonra saydıklarının alınması yapılması vs. vs. ne kadar zahmet isteyen uğraş isteyen şeyler ve herkesinde arabasında olmasını istediklerinden.İstanbul buluşmalarında ben aracını görüyodum ve beğendiğim araçlardan.Bence projeleri boşver iyice düşün sonra pişman olmamak için ondan sonra karar ver.Satma :D

Allah aşkına şimdi eğer acil bi ihtiyacın yoksa satılacak araba değil Murat ben şahsen asla kıyamam bu kadar şeyden sonra saydıklarının alınması yapılması vs. vs. ne kadar zahmet isteyen uğraş isteyen şeyler ve herkesinde arabasında olmasını istediklerinden.İstanbul buluşmalarında ben aracını görüyodum ve beğendiğim araçlardan.Bence projeleri boşver iyice düşün sonra pişman olmamak için ondan sonra karar ver.Satma :D

abı daha ıyısı daha guclusu gelınce hıcc aldırmıyor :) mesela ben hıc aklıma gelmıyor bır leonum oldugu kı gozum gıbı bakardım :)

Evet motor bakımından belki hız isteyen birisini doyurmayabilir ama aracın dizilişine takılan parçalara bakılınca satmaya kıyamama durumu oluyo.Bildiğim kadarı ile 1.2 lerin yakıt değerleride güzel fazla yakmıyor.

Evet motor bakımından belki hız isteyen birisini doyurmayabilir ama aracın dizilişine takılan parçalara bakılınca satmaya kıyamama durumu oluyo.Bildiğim kadarı ile 1.2 lerin yakıt değerleride güzel fazla yakmıyor.

murat emınım su 1.2 ye yazılım cıksaydı arabasını satmazdı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt