Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SJ801 New Photos :)

CX-R 18 yok abi. Ama 19 tak mükemmel olur. Dururken belki ahım şahım görüntü olmaz ama giderken gümüş kısım geriye doğru döner siyah kısım ileri doğru döner. Yani öyle görünür mükemmel bi görüntü olabilir. Öyle düşündüm bi an :)

CX-R 18 yok abi. Ama 19 tak mükemmel olur. Dururken belki ahım şahım görüntü olmaz ama giderken gümüş kısım geriye doğru döner siyah kısım ileri doğru döner. Yani öyle görünür mükemmel bi görüntü olabilir. Öyle düşündüm bi an :)

yok gümüş siyah almıcam,, ya gümüş alıcam yada beyaz rengini alıcam tek renk olucak

Maaşallah kazasız belasız Murat

çok yakışıklı araba allah kaza bela vermesin leona ne yaparsan çok yakışıyo mini cooperlada ayrı bir görüntü olmuş

Maaşallah Kazasız belasız kardeşim

murat harika görünüyo, çok yakışıklı bir araç.. güle güle kullan :)

Bilal abi jant tak diyordun :) Taktım işte :)

Ozan abii, sana özendim güzel oldu sanırım :)

Ender abi, senin aracın geri kalır yanı yok valla :) Jantlar eksik birtek :)

Sercan, teşekkür ederim mini cooper çok iyi, valla 6 ayda 20.000 km yaptım o kadar fazla araç kullanmak zorunda olmasam hemen alıcam da, benzim problem işte babam için. Yoksa aracı satmam alırım yani :)

Geri
Üst Alt