Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SJ801 New Photos :)

kazasız belasız iyi günlerde kardesim :)

murat lip yamuk mu duruo banamı öyle geldi özellikle orta kısım

çok guzel murat kardeşim çok maşallah :)

murat lip yamuk mu duruo banamı öyle geldi özellikle orta kısım

Fotoğraflarda farkettim abi, normalde farketmemiştim :) Onu arada ayağımı koyuyorum yukarı doğru düzeliyodur. Eğer düzelmezse de 2 tane eklenti var ya o boşluğa, ortaya 3.yü koyarım orası düzelir öyle ;) sınavlarım bitince hava filtresini toparlamak için gideceğim oraya zaten. O zaman halledilir oda. Sonrada piano black'e kaplamayı düşünüyorum.

Teşekkürler, 1-2 aya kadar Coilover alacağım, o zaman tam oturacak araç dış görüntü açısından. :) Sonrasında da chiptuning düşünüyorum. :) Revo çıkartana kadar beklemeyi planlıyorum.

Fotoğraflarda farkettim abi, normalde farketmemiştim :) Onu arada ayağımı koyuyorum yukarı doğru düzeliyodur. Eğer düzelmezse de 2 tane eklenti var ya o boşluğa, ortaya 3.yü koyarım orası düzelir öyle ;) sınavlarım bitince hava filtresini toparlamak için gideceğim oraya zaten. O zaman halledilir oda. Sonrada piano black'e kaplamayı düşünüyorum.

hadi bakalım hayırlısı kardeşim

Geri
Üst Alt