Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sizinle olmak güzeldi

zozolu

Kayıtlı Üye
1.2 tsi leonumu sattım yerine yeni kasa honda civic aldım 1.6 elegance 8 binde temiz araç inşallah iyi yapmışımdır......hepinize saygılar....

honda almış olman aramızdan ayrılman anlamına gelmesin abi. veda mesajı gibi olmuş:) hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela wermesin:eek:key:

honda almış olman aramızdan ayrılman anlamına gelmesin abi. veda mesajı gibi olmuş:) hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela wermesin:eek:key:

Aynen Gene burdasınız önemli olanda bu.. Ama honda hakkında da yorum bekliyoruz:eek:key:

Honda 'nın genel anlamda Türkiye 'de ki tüm servisleri ile iletişim içerisindeyiz, Honda Servis'lerin araba teşhis sistemlerini biz firma olarak kuruyoruz ve teknik servislerini biz veriyoruz yine :) Yalnız Honda her zaman için en sağlam markalardan ( donanımsal olarak ) gösterilmiştir. Hayırlı olmasını dilerim, kazasız belasız bir sürüş yaşaman dileğimle.

aracımı sattım ama forumu takibe devam teşekkür ederim güzel dilekler için..

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
arkadaşlar merhaba, uzun zamandır sabırla beklediğim gün geldi ve sonunda bende Leon'uma kavuştum, herkese tekradan merhaba, iyi forumlar

leonumuu ilker kardeşe vermiş bulunuyorum kendisi yakın aile dostumdur yabancıya gitmedi dolayısıyla çokta üzülmedim.....ilk fırsatta civic leon karşılaştırması yapacağım......

hayırlı olsun aracınız ama aracın markasından ziyade bir anlamlı cümle daha önemlidir...

Geri
Üst Alt