Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sızın tercıhınız ne olurdu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Biliyorum biliyorum, şimdi daha iyi olmuş. Bzim eski cd-çalarlar çok kötü kaldı yenisin yanında :) Yeni direksiyon da baya güzel bence.

ben bir tek kadranları beğenmedim. vw dediğin zaman mavi aydınlatması gelirdi akıla ilk önce. gerisi çok şık duruyor.

Evet kadranlarda çok değişikliğe gerek yoktu ama bence yenisi de şık duruyo. Audi vari bir hava katmış :)

159 2.2 dizeli ilk TR'ye geldiğinde kullanmıştım 2-3 sene önce..

çok keyifli bi araba evet ama bence günlük hayata pek uygun bi araba değil..
tamponları yüksekliği vs vs. pek dokunulmaya vs. gelen bi araba değil..kaldıki çocukluğumdan beri Alfa'yı çok sevmeme rağmen çevremde 1 kişi bile ya çok memnunum hiç sorun çıkarmıyo vs. dediğini duymadım..

dediğim gibi. bu hali ile bile türkiyede D sınıfının lideri passat. hem satışnda hem prestijinde hemde konforunda kim ne derse desin.

ille passatta vw adı itici geliyor ise(gördüğüm kladarı ile tek sorun o) mehmet abiye skoda superb tsi öneririm. fiyat olarak aynılar.

öyle söyleniyorda abi alman pazarının büyük kısmı VW AG tekelinde nerdeyse. almanlar akıllı adamlardır değmeyeceğini bilseler para vermezler.

Ülkemizde de pazarın büyük kısmı kuş serisi araçlardan oluşuyor :) Türkiye'de alınabilecek en iyi araç kuş serisi mi oluyor o zaman? Ya da araçların kaliteleri satış grafiklerine göre mi belirleniyor?

Ülkemizde de pazarın büyük kısmı kuş serisi araçlardan oluşuyor :) Türkiye'de alınabilecek en iyi araç kuş serisi mi oluyor o zaman? Ya da araçların kaliteleri satış grafiklerine göre mi belirleniyor?

al işte senden ancak bu beklenirdi zaten. :)

bu sebep ile cevap yazma gereği bile duymuyorum yorumuna.

dediğim gibi. bu hali ile bile türkiyede D sınıfının lideri passat. hem satışnda hem prestijinde hemde konforunda kim ne derse desin.

ille passatta vw adı itici geliyor ise(gördüğüm kladarı ile tek sorun o) mehmet abiye skoda superb tsi öneririm. fiyat olarak aynılar.

Passatın Türkiyede sınıfında satış lideri olmasının en büyük nedenlerinden biride bizim milletimizin pahalı olan iyidir, prestijlidir mantığı... Zaten alışveriş konusunda bence çokta mantıklı bir millette değiliz. Bence sokağa atılcak çok para yoksa, ya da bir marka fanatikliği veya takıntısı mevzu değil ise, rakipleri arasında aynı kalitede konforda ve dizaynda araçlar var. O para verilir mi mevzusu değil bu, verilmez diye birşey yok, kalitesi ortada olan bir araç, ama satış grafiklerine bakarak en mantıklı,en kaliteli konforlu araba passattır gibi birşeye varılamaz bence.

satış grafiği söz konusu olursa Merc'ler BMW'lar sanki bedava dağıtılıyo İstanbul'a..
üstüne alınma Hakan söylememe gerek yok gerçi ama..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt