Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sizin Sevdiğiniz Amerikan Hangisi ?

amerikan demişken acaba bu da amerikan sayılırmı? bmw değil diğer ayıcık. bu araba oturduğum sitede komsumuzun bir gun alıcam buluşmaya gelirken. abanta geleyimmi bu ayıyla.

big_336731232sg.jpg

paylaşımlar için teşekkürler..gerçekten güzel arabalar var

Bazı Amerikanlar vardır ki gerçekten "Klasikleşmiş Amerikandır" bazılarıda vardır "sadece amerikandır" Öyle zırt diye Amerikan toplayacam denince toplanmaz. Bunun için paraya, yurt dışı bağlantılarına, aracı bilen yanında çalıştıracağın bir adama ve geniş bir zamana ihtiyaç vardır. 76 Mustang MachII dayımla topladığım için ve çoğu işini ben yaptığım için ve diğer ailemizin de bu işlerle uğraştığı için biliyorum... Yani her babayiğidin harcı değildir bu ;)
Sevdiğim Amerikan sa 1954 Cadillac Eldorado'dur

Bazı Amerikanlar vardır ki gerçekten "Klasikleşmiş Amerikandır" bazılarıda vardır "sadece amerikandır" Öyle zırt diye Amerikan toplayacam denince toplanmaz. Bunun için paraya, yurt dışı bağlantılarına, aracı bilen yanında çalıştıracağın bir adama ve geniş bir zamana ihtiyaç vardır. 76 Mustang MachII dayımla topladığım için ve çoğu işini ben yaptığım için ve diğer ailemizin de bu işlerle uğraştığı için biliyorum... Yani her babayiğidin harcı değildir bu ;)
Sevdiğim Amerikan sa 1954 Cadillac Eldorado'dur

Umut alırsan , düğün arabam olarak rica etcm bunu senden :)

56-57 belair / 64 impala direksiz - 67 impala coupe benim için amerikan demek bunlar demektir :)

Geri
Üst Alt