Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sizin Sevdiğiniz Amerikan Hangisi ?

arabanın güzelliğine bak resmen sanat eseri o kasalar :)

2i9paj5.jpg

r26ctx.jpg

14tpshc.jpg

Halle Berry puhaha

şaka bir yana çoğunu severim, fırsat olursa eklerim biraz foto.

arkadaşlar 2. sayfada resimlerii yükledim ARIYORUM bölümünde 1 konu açmıştım daha önce kimseden bir cevap gelmedi arıyorum bölümündeki konumu incelermisiniz teşekkürler

her amerıkanın kendine özgü bi ruhu vardır..tabi bu eski modellerinde daha yogun bir şekılde görülür ve fun'ları dünyanın 4 bir tarafında mevcuttur..bir cok marka var otomobıl sektöründe ama kacının cıkardığı ses,bir amerıkan gibi olabılır? buyuk hacimler çelik ve parlak aksamlar artı devasa araçlar...ben hayalimdeki amerıkana bınıyorum,allah herkesin gönlündeki amerikana kavuşmayı nasip etsin...bi araba vardır birde amerıkan araba vardır..arası yok benim için...

her amerıkanın kendine özgü bi ruhu vardır..tabi bu eski modellerinde daha yogun bir şekılde görülür ve fun'ları dünyanın 4 bir tarafında mevcuttur..bir cok marka var otomobıl sektöründe ama kacının cıkardığı ses,bir amerıkan gibi olabılır? buyuk hacimler çelik ve parlak aksamlar artı devasa araçlar...ben hayalimdeki amerıkana bınıyorum,allah herkesin gönlündeki amerikana kavuşmayı nasip etsin...bi araba vardır birde amerıkan araba vardır..arası yok benim için...

Amin:) Gonlundekı aslanın fotosunu cekelım artık zamanı geldı :)

Amerikan demişsiniz klasik dememişsiniz =)

O zaman Saleen S7 Twin Turbo.

Klasik derseniz Stingray.

Geri
Üst Alt