Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Size de sormak istedim ..

kaantekin13

Kayıtlı Üye
Araçımı değiştirmek istiyorum ve spor bir arabaya binmek niyetim şu aralar cok kararsızım size sormak istedim

2006 Model Siyah Honda S2000 76.000 km mi ?
1998 Model Sarı Porsche Boxster 65.000 orjinal km ( Reklam ajansı satıyor guncel kasa turbo jantlı cok diri bir araba ama direksiyonu falan beni hiç açmadi :/ )
2003 Model Bordo BMW Z4 Cabrio 50.000 km mi ?

Önerebilecegiz bu tarz baska bir araba varsa onuda soylersenız sevinirim .. Yeni araçım mutlaka 2 kişilik ve cabrio olması şart :)

Şimdiden çok teşekkür ederim iyi forumlar ..

bu aralar fena halde kafaya takmış vaziyetteyim. biraz araştırdım ve alanların oldukça memnun oldukları ve kolay kolay vaz geçmediklerini anladım. tavsiyem bmw 330i cabrio ama yeni kasa olanlar veya bulabilirsen 330d cabrio.

serhan abi benimde gonlum onlarda ama daha yaş 17 ve 2. arabamın 100 milyarin ustunde olmaması lazım inan sırf ehliyet alabilmem için ailem yaşımı 1 yaş buyuttu 0 araba aldılar daha 6.ayında arabamı degıstırın dıyorum boyle şeylerle gıdersem evlatlıktan reddecekler :/

Bence de bmw 330 i cabrio, alternatif olarak illa cabrio demezsen nissan 350 Z, mazda rx-8...

BMW Z4 fiyat-yaş-km bazında daha iyi seçenek gibi.
S2000 artık herkesin eline düştü çekiciliği yok oldu.

xx

bunların içinde bmw ama s2000'i de görmek lazım

sectıgın aracların hepsıde ustalık gerektıren araclar.....Özellikle honda s-2000 içlerindekı en guzel tercıh bana gore ama vsa yoksa arac gercekten kullanmak becerı gerektıren bır arac.

Mehmet abnin dedigi gibi bunlar ustalik gerektiren araclar eger z4 2.5 ustu ise bmw taraftariyim

Geri
Üst Alt