Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sızdırmazlık ve montaj tespit raporu

levent34

Kayıtlı Üye
arkadaşlar herkeşe merhabalar :)

önümüzdeki ay için ilk önce sızdırmazlık raporu için randevu aldım herhangi bir sıkıntı yok ancak genel muayene için tuvtürk ten randevu aldıktan sonra sızdırmazlık ve montaj tespit raporu zorunludur diye birşey yazıyor gaz 2 sene önce takılmış ve muayene işlemi yapılmış.Şimdi ben tekrardan montaj tespit mi almam mı gerekiyor?
bu montaj tespiti her muayene de veriliyor mu ? ki verilmiyorsa bende bu evrak yok ne yapacağım. bu arada ilk defa muayeneye gideceğim.
herkese teşekkürler.

önümüzdeki ay için ilk önce sızdırmazlık raporu için randevu aldım herhangi bir sıkıntı yok ancak genel muayene için tuvtürk ten randevu aldıktan sonra sızdırmazlık ve montaj tespit raporu zorunludur diye birşey yazıyor gaz 2 sene önce takılmış ve muayene işlemi yapılmış.Şimdi ben tekrardan montaj tespit mi almam mı gerekiyor?
bu montaj tespiti her muayene de veriliyor mu ? ki verilmiyorsa bende bu evrak yok ne yapacağım. bu arada ilk defa muayeneye gideceğim.
herkese teşekkürler.
Montaj tespit raporu LPG takılınca ilk muayenede lazım onuda LPG yi takan yer veriyor.

34VR1415

herkese teşekkürler.
Sızdırmazlık raporunu istemiyor bildiğim kendileri kontrol ediyor sızdırmazlığını araç ruhasatında benzin ve lpg yazıyorsa birşey almana gerek yok hepsi aynıdır herhalde tüvtürk ün ben gebzede yaptırıyorum her yıl şirket aracını hiç evrak istemiyorlar

herkese teşekkürler.

Şayet ruhsatında benzin/lpg yazıyorsa ve elinde egzos emisyon kartı gibi yeşil bir kartın varsa hiç bir sıkıntı yok direk TUV'den randevunu alıp gidebilirsin eğerki ruhsatta benzin/lpg yazıyor ama yeşil olan sızdırmazlık kartın kayıpsa hiç bir evrak gerektirmeden Sızdırmazlık istasyonundan tekrar aynı kartı alıp TUV'e randevu alıp gitmen gerekiyor aksi takdirde Sızdırmazlık Kartın olmadığından TUV'de otomatikman muayeneden kalıyorsun (muayene ve ruhsat konusundan takıldığınız nokta olursa özeldende sorabilirsiniz haftanın neredeyse 2 günü muayene istasyonundayım)

Bende pazartesi çatalca istasyonundaydım lpgli audi a3 götürdüm ama hiç kimse birşey sormadı

Geri
Üst Alt