Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sizde kmh fark ediyor

Gps tel de var yiğit..ama istanbula gelince onu da veririm ynaına oturur muyum:confused:

ben denemiştim zamanında o kadar fark yoktu 4-5 km hız farkı vardı yarın tekrar deneyeceğim unutmazsam

aklıma geldi bir soru daha sorayım
hız hız mıdır?
yoksa yokuş yukarı yokuş aşağı fark edermi bu ölçümde..

bu soru belki şuna benzedi 1kg pamuk ağırdır 1kg demir mi..ama genede sordum..
sormamın sebebi..yani lastikler büyünce ebat ölçüleri milim de olsa farklı olursa göstergeye yansıyan hız'ı etkiliyor ya..görsel anlamda..

aklıma geldi bir soru daha sorayım
hız hız mıdır?
yoksa yokuş yukarı yokuş aşağı fark edermi bu ölçümde..

bu soru belki şuna benzedi 1kg pamuk ağırdır 1kg demir mi..ama genede sordum..
sormamın sebebi..yani lastikler büyünce ebat ölçüleri milim de olsa farklı olursa göstergeye yansıyan hız'ı etkiliyor ya..görsel anlamda..

Varol abim soruda sadeleştirmeye gitsek çözüm daha kolay gelicek sanki.. :) :)

Varol abim eşitliğin yanlış tarafını götürmüşün ama.. :p :D :D

varol abı sanzıman dıfransıyel olayları ıle byu aralar cok ugrasıyorum sanzıman degısmeyı dusundugumden son dıslı ve besıncı vıtes dıslısı ıle devır 6500 olarak alınırsa son hız 216 km/h gozukuyor bende ıbrede 225 km/h cıvarını 6500 d/d goruyorum canda bır konuda gorunen hızla dyno uzerınde kı hızda 8 km/h hata payı oldugunu soylemıstı cıkan sonuclar bu oranı dogruluyor
Gps ıle sende bu oranı dogrulamıs oldun bırde mılletın yazdıgı hız arttıkca kadranın hata payı artar dıye sehır efsanesı bu vesıle ıle tarıh olmus oldu

ewt bnm de gps cihazımdaki hız ile göstergelerdeki hız arasında 5-6 km/h farkı oluyor hep. ama ben göstergelerin daha doğru olduğunu düşünüyorum. uydunun hız ölçümü biraz geriden geliyor dieye düşünüyorum. :)

Geri
Üst Alt