Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sizcee...

başka ne var kafanda Umut. ??

Kia lar sanırım polonyada yapılıyor.Bence o kadarda kötü bir araç değil.artık eskisi gibi uçan tabutlardan değil.Çok daha kaliteli malzeme kullanmışlar.Kaldıki dizellerine bindim taksilerde kullanılıyor polonya yapımı idi ve performansı piyasadaki bir çok dizelden daha iyi.

bence gayet şık bir araba, jantlarda yakışmış...

Ben pek olumlu olarak bakmıyorum her ne kadar polonya menşei bir araç da olsa montaj dahil herşeyi uzak doğu da gerçekleştiriliyor:confused: Dizayn olarak belki hoş bir araç olabilir ama dizayndan çok güvenlik te önemli bence diye düşünüyorum işin açıkcası benim asla binmeyeceğim bir araç markası alman ispanyol ingiliz ve amerikandan şaşmamak lazım :) en azından sağlam kaporta aksamı yapıyorlar:eek:key:

valla cok afedersınız bok atıyoruz ama adamların arabaları hıc arıza yapmıyor !!! bır gun bır taksıcıyle konusun anlayın

Kıvança katılıyorum, bende Kia rio var 2008de sıfır almıştım bugüne kadar tık yok, gerçi sıfır araba ama, sesi soluğu bile değişmedi en ufak arızası bile olmadı.. Ama yol tutuşu berbat tabi, uçacak gibi gidiyor, bastınmı gidiyor ama bastınmı durmuyor:D Bendeki dizel yakıtı çok ii 1.5 motor var 105 bg.çok ii benim Leona kafa tutuyor .. Benim gördüğüm iki eksiği var, yol tutuşu ve donanım eksikliği ve birazda kalitesizliği.. Bu arabayı yeni gördüm Umut güzelmiş, Mustang i anımsattı bana ilk bakışta.. Yere yakın geniş bi araba yol tutuşu kötü değildir die düşünüyorum, fiyatıda makulse bence mantıklı.. Dediğin gibi test sürüşü yapman lazım:eek:key:

Bence tasarımı gayet başarılı olmuş ama performans ve kalite denemeden pek anlaşılmaz test etmek lazım.....:eek:key:

Kia lar sanırım polonyada yapılıyor.Bence o kadarda kötü bir araç değil.artık eskisi gibi uçan tabutlardan değil.Çok daha kaliteli malzeme kullanmışlar.Kaldıki dizellerine bindim taksilerde kullanılıyor polonya yapımı idi ve performansı piyasadaki bir çok dizelden daha iyi.

tekın abı yolda denk gelırsen kıaların tavanına bır dokun ama sadece dokun bastırma coker kalır bırde kıa sorentoların takla sorunu var dıyorlar hatta ılk cıktıgında mıllet saldırdı daha sonra uzak durdu dıyende var yol tutus ıcın bır fıkır olabılır ben yegenımde kı ceratoyu kullandım az cok yol tutusunu bılıyorum bence 40 bın tl para vereceksem hıcbır zaman kıa tercıh etmem

bence bu araca gidip iyice incelemek bakmak lazım birçok firma kendini düzeltti ve kia nın son modellerini kullanan arkadaşlarım açıkcası şikayetçi değil hatta memnunlar bende incelemedim ama incelemeye değer.....:eek:key: bide test edip performansına da bakmak lazım virajları motoru vs....:eek:key:

dışdan görünüm güzel motor bu devirde kötü..devir turbo dizel devri bol torklu az yakıtlı..

Geri
Üst Alt