Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sizce yeterlimi????????

Eyvallah saolasın kardes hepimiz gule gule kullanalım

Bagaj hariç, heryeri güzel bence...
Güle güle , kazasız belasız sür kardeş...

Bagaj ve ön logo hariç herşey mükemmel güle güle kazasız belasız kullanın.Bide sanırım tavan yarım kaplanmış tam olsa daha iyi olur gibi geldi. :eek:key:

Kaliper kapakları da hoş durur hele kırmızı on numara olur ama uzun kullanımda sıkıntı yaratır.. ısınma ve toz tutma gibi problemler çıkarabilir, ben boyatmandan yanayım:eek:key:

Keşke sumroof arkasını da kaplatsaydın:eek:key:

bagaj ve logolar hariç bencede güzel bi araç.. sadelikten yanayım herzaman seatlar zaten yeterince spor.. Allah kaza bela vermesin

bagaj apaçi gibi diyosunda abi gerçekte gör gayet şekil duruyo :) uzayıp gitmesi de cabası
bu benim görüşüm muratım :) farkındaysan begenen 3 kişiyi geçmedi daha ve arkadaş begendikten sonra gerisi boş. o motor bendede olsa uzarım canım :D

Geri
Üst Alt