Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

sizce normal mi?

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında tit tarafından paylaşıldı.

1. tit

tit SCW Üyesi

60
    19
    8
    selam arkadaşlar. Bildiğiniz gibi yakıt sorunum vardı. 3 kere servise gitmeme rağmen sorun yok diyorlar ama bana göre sorun büyük. Yakıt ibresi durdugu yerde durmuyor devamlı oynuyor. Yol bilgisayarı 0 gösterdi 50 km gittim depoda 2 litre benzin çıktı. 100 lira benzin aldım 1/2 doldu çizgi gözükmüyor 30 km gittim ibre buraya düştü bu normal mı sizce?

2. SeFfAh

SeFfAh SCW Üyesi

578
    172
    43
    tam olarak şahsi olarak bilmiyorum ama yol bilgisayarına cok önem vermeyin , rakamlar birbirini tutmuyor gösterdiğiyle ilgili geenel olarak benzin göstergesine inanıp ona göre yakıt almak daha uygun olucaktır ben bu şekilde yapıyorum en azından

3. tit

tit SCW Üyesi

60
    19
    8
    dostum benzin göstergesinin de bi farkı yok oda dibe iniyor çıkıyor ne yapcagımı şaşıdım böyle bir sorunu olan varmı acaba

4. cuprali

cuprali SCW Üyesi

2.467
    1.712
    113
    mesut bende toyota vardı işik yanardı fakat depoda15 lt benzin oluyordu

5. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    Bilgisayarın yazdıgına bakmayın bızdede 0 Km yazdı ama uzunda yol gitti.

6. Absolut

Absolut SCW Üyesi

6.092
    2.401
    113
    Anlık Durumlara aldanmayın örnek olarak ben depomu fullerım 30 km sonra bır cızgı assağı ıner halbuki ponpa atmış ve depom fullenmişti. yani 30 km sonra gördüğünüz çizgiden aşşağı inmesi pek anormal değil yanlız yol bilgisayarın seni yanıltması anormal yukarıda arkadaşlar ona aldırış etme demiş ama ben buna karşıyım ne demek aldırış etme yol bilgisayarına güvenmiceksem niye koymuşlar bunun bir limiti var ama 0 km gösterip içinden 2lt benzin çıkması sacma

7. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    ayrıca arabayı kullanırken benzın ısıgı yanıyor bızde arabayı park edip sonraki kullanımımızda o ışığın söndüğünü görüyorum pek aldanmayın siz ona.

8. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Kalan Litreyi Açtım ben Vag-Comdan.. ışık yandıında 15-20 Lt arası benzin kalıyor depoda genelde.. 35. litrede ışıgı yakıyor.. kalan 5 litre olana kadar gidiyorum bazen..

9. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    O yapmıs oldugun ıslemın anlatımlarını aldım abı uygularız

Sayfayı Paylaş