sizce normal mi? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

sizce normal mi?

tit

Kayıtlı Üye
selam arkadaşlar. Bildiğiniz gibi yakıt sorunum vardı. 3 kere servise gitmeme rağmen sorun yok diyorlar ama bana göre sorun büyük. Yakıt ibresi durdugu yerde durmuyor devamlı oynuyor. Yol bilgisayarı 0 gösterdi 50 km gittim depoda 2 litre benzin çıktı. 100 lira benzin aldım 1/2 doldu çizgi gözükmüyor 30 km gittim ibre buraya düştü bu normal mı sizce?

SeFfAh

Kayıtlı Üye
tam olarak şahsi olarak bilmiyorum ama yol bilgisayarına cok önem vermeyin , rakamlar birbirini tutmuyor gösterdiğiyle ilgili geenel olarak benzin göstergesine inanıp ona göre yakıt almak daha uygun olucaktır ben bu şekilde yapıyorum en azından

tit

Kayıtlı Üye
tam olarak şahsi olarak bilmiyorum ama yol bilgisayarına cok önem vermeyin , rakamlar birbirini tutmuyor gösterdiğiyle ilgili geenel olarak benzin göstergesine inanıp ona göre yakıt almak daha uygun olucaktır ben bu şekilde yapıyorum en azından
dostum benzin göstergesinin de bi farkı yok oda dibe iniyor çıkıyor ne yapcagımı şaşıdım böyle bir sorunu olan varmı acaba

LeonStyle

Kayıtlı Üye
Bilgisayarın yazdıgına bakmayın bızdede 0 Km yazdı ama uzunda yol gitti.

Absolut

Kayıtlı Üye
Anlık Durumlara aldanmayın örnek olarak ben depomu fullerım 30 km sonra bır cızgı assağı ıner halbuki ponpa atmış ve depom fullenmişti. yani 30 km sonra gördüğünüz çizgiden aşşağı inmesi pek anormal değil yanlız yol bilgisayarın seni yanıltması anormal yukarıda arkadaşlar ona aldırış etme demiş ama ben buna karşıyım ne demek aldırış etme yol bilgisayarına güvenmiceksem niye koymuşlar bunun bir limiti var ama 0 km gösterip içinden 2lt benzin çıkması sacma

LeonStyle

Kayıtlı Üye
ayrıca arabayı kullanırken benzın ısıgı yanıyor bızde arabayı park edip sonraki kullanımımızda o ışığın söndüğünü görüyorum pek aldanmayın siz ona.

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Kalan Litreyi Açtım ben Vag-Comdan.. ışık yandıında 15-20 Lt arası benzin kalıyor depoda genelde.. 35. litrede ışıgı yakıyor.. kalan 5 litre olana kadar gidiyorum bazen..