Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sizce ne yapmalıyım??? bi el atarsanız sevinirim...:))

hoca35

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bugun 1,6 tdi dsg leon aldık abime çarşamba günü plaka işlemleri bitecek bugunn arabaya bakmaya gittik arka stopları çizik içindeydi kılcal ve birsürü çizik... araba boyaları zamanla kılcal çizikler oluşur yaa aynı onlar gibi sizce stopları yenisiyle değiştirmeleri için baskı yapayımmi başına böyle bi sorun gelen varmı??

değiştirsinler öyle alınırmı hiç nerden alıyorsunuz siz bu arabayı

sıfır araba alınmaz o şekilde..derhal değiştirmelerini söyleyin.. atıyorum alırken stoplarınızda öyle bişey yoktu ve daha sonra bişekilde çizildi..sizce garantiden değiştirirlermi?

bağır nasıl değiştiriyorlar ben olsam almazdım miğde bulandırıcı bir durum , yanında bir boya ustası götür araba tırdan duşmüş olabilir

bağır nasıl değiştiriyorlar ben olsam almazdım miğde bulandırıcı bir durum , yanında bir boya ustası götür araba tırdan duşmüş olabilir

+1907 bu durumlarçok önemli ben tanıorum kazalı araç satılan 1 kaç kişi mahkeme mahkeme dolaşıolar ama haklılar bence aracı almayın değiştirmeden + boya makinesi gelan tutun öle alın derim

ölçtürüceğin boya makinasıda servisin boya makinası olmasın kendin dışardan bul

sıfır arabanın hiç bi yerinde çizik vs. kabul edilebilir bişi olamaz..

Hayda??? Sadece stoplar mı çizik? başkasınki ile değişmiş olabilir? bunun sebebini size bildirilmesini isteyin.

Geri
Üst Alt