Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sizce ne yapmalıyım??? bi el atarsanız sevinirim...:))

hiç bir tedarikçi hazır malın üzernden sağlamı söküp , hatalıyı takmaz mantıklı değil stop ların çizik olmasının kesinlikle bir açıklamsı vardır stopları köpek mi ısırmış damar dinleyip faça mı atmışlar ? eğer ki seni arabayı öyle almaya mecbur ederlerse arabayı servisten çıkarma plakalar takılıyorken fotoları çek hemen seat a tehdit dolu bir mail , tazminat davası falan sonra şikayetçi olma diye leon fr mı dersin gt mi dersin R mı dersin mix mi istersin pervane olurlar

aracı nerden aldınız nasıl olur böle bişey hala anlamadım ah bana denk gelmezki dağıtıyım ı ben 2 günlük araba farı buğu yaptı die dağıtmıştım sevisi kesinlkle sonuna kadar haklısınız üzerine gidin

aracı nerden aldınız nasıl olur böle bişey hala anlamadım ah bana denk gelmezki dağıtıyım ı ben 2 günlük araba farı buğu yaptı die dağıtmıştım sevisi kesinlkle sonuna kadar haklısınız üzerine gidin

belaya bulaşmak isteyenide ilk kez görüyorum :D

kabul edilebilecek bir şey değil kesinlikle değiştirmeleri yönünde baskı yapın aksi takdirde teslim alman doğuş oto başta olmak üzere ayrıca seat international'a şikayet yazın

belaya bulaşmak isteyenide ilk kez görüyorum :D

yha belaya bulaşmakla ilgisi yok eğer ben haklıysm böle bişi görülmemişse kusura bakmasınlar hiç iyi davranamam dağıtırım orayı ya adam gibi mal yapsınlar yada herşey mübah :D

Bence stopları değişmeyi değil arabayı değişmeyi isteyin. Parayı verdikten sonra size şunu alacaksınız diyemezler. Ben bu aracı almayacağım deyin. Yoksa paranızı geri isteyin ve adam gibi bir yerden adam gibi bir araç alın. Benim aracımda öyle soru işareti oluşturacak birşey olsaydı gider aracı servisin kapısının önüne çeker oraya bırakırdım. Teslim alırken kontrol ettiniz mi? Umarım teslim almamışsınızdır daha tam açık değil konunun o kısmı.

yanınızda bir boya ustası ile gidin stopların değiştirilmesini isteyin aracınızın boyasına da bi baktırın öle teslim alın aklınız kalmasın sıfır araba sonuçta....

Bayi personeli marifeti olabiliyor...
hiç bir tedarikçi hazır malın üzernden sağlamı söküp , hatalıyı takmaz mantıklı değil stop ların çizik olmasının kesinlikle bir açıklamsı vardır stopları köpek mi ısırmış damar dinleyip faça mı atmışlar ? eğer ki seni arabayı öyle almaya mecbur ederlerse arabayı servisten çıkarma plakalar takılıyorken fotoları çek hemen seat a tehdit dolu bir mail , tazminat davası falan sonra şikayetçi olma diye leon fr mı dersin gt mi dersin R mı dersin mix mi istersin pervane olurlar

herkese yorumları için teşekurler pztesi gunu farların değişimni istiycem bakalım ne olacak... aracı almaktan vazgeçmek istemiyorum çünkü araçlar baya zamlandı ben eski fiyattan aldım aracı vazgeçersem 1500 tl zararım olacak sonucu pztesi yazarım bakalım ne olacak

sıfır arabada cızıkmı olurmuş ya baskıyı sonuna kadar yap abi sen

Geri
Üst Alt