Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sizce ne almalıyım

FC640

Kayıtlı Üye
herkese selam arkadaşlar şimdiye kadar bir çok araba kullandım corsa astra civic 1.8 i shift 307 1.9 dsg golf 1.6 sport up leon astra yakıt acısından süperdi 1.3cdtı civic hacback gorsellık donanım acısından mukemmeldı fakat vergısı yakıtı ve vıtes gecışlerı uzucuydu golf guzeldı ama malzeme kalıtesı ve donanım acısından zayıftı 307 geçiş amaclı bı aractı gelelim leona gorsellık mukemmel donanım tatmın edıcı yakıt lpglı olduğu ıçın fena deıl su an aracım yok maxımum 32-33 lıra gıbı butcem var ama amacım butcemı tamamen kullanmak deıl ne alsam dıye cok kararsız kaldım alanyada ıkamet edıyorum su an ıcın ve ıse gıderken yurumeyı tercıh edıyorum anlıycanız aracı haftasonları ve asker olmamdan dolayı yıllık ızınlerımde kullanıyorum arabayı ıstısnaı durumlar harıc ve artık yavas yavas eşimle cocuk dusunmeye basladık sizce ne alayım suv sedan hacbak sedanda avensisleri begenıyorum

Sanırım kullandığınız Golf trendline falandı..

Bence honda civic hybrid - toyota corolla d4d - ford focus

Geri
Üst Alt