Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sizce nasıl jant ?

Klasiklerin disinda bisi olsun diye bu janti sectim..gitcem sahin borbetlerinden alicam en sonunda :D :D

Benim jantlarıda andırıyo güzel bende farklı olsun diye taktım ama gene değiştircem..

Aybars o 700 luk ilani alicaktim adam baskasina sattim ..farkli olsun diyorum sport up cok klasik ve makyajli kasaya sport up pek mantikli gelmedi yaa :)

Aybars o 700 luk ilani alicaktim adam baskasina sattim ..farkli olsun diyorum sport up cok klasik ve makyajli kasaya sport up pek mantikli gelmedi yaa :)

zevk senin tabiki ama orjinali dışında veya bbs rs tarzı birşey takmadığın sürece 17 jant en fazla 2 ay sonra çok küçük gelecek gözüne.pişmanlık yaşayabilirsin

Ben de yeni A4 te gormuştum çok şık duruyodu heralde leona da yakışır :confused:

zevk senin tabiki ama orjinali dışında veya bbs rs tarzı birşey takmadığın sürece 17 jant en fazla 2 ay sonra çok küçük gelecek gözüne.pişmanlık yaşayabilirsin

Aybarsım şimdi düşeş 17 lastik buldum :D ilerde 18 bulursam 18e geçerim tabiki :D

muratım bence 18 a leonu guzel gosteren 18 janttır 17 guzel durmuyor bnce snra bıdaha 17 den 18 e gecmeye kalkrsın :)

Güzel ama zamanla S5 ve RS6 jantı gibi bütün Leonlar'da, Golfler'de, A3ler'de , Passatlar'da,.... görecekmişiz gibi geliyor.

Geri
Üst Alt