Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sizce Nasil Alinmali Mi.....

Fiyat çok bence. Arabanin temiz olmasi düşündürüyor tabi. Pazarlikla 36-37 ye alinabilinir tabi uzun süre bineceksen

Senin Dizelle LPG ile işin yok kardeşim Al bi FR Bak Keyfine Hesap Belli LPG ile ORTALAMA 300 krş Yaksan 10 binde yapar sana 3000 TL.. TSI da ortalama 4000 Kuruş Yaksan Oda Sana aynı km de 4000 TL eder Yani İki senede anca çıkar tüpün parası sonra ekonomiye geçmeye başlarsın.. Yerinde olsam Ne dizele nede LPG ye bulaşmazdım :eek:key:

Senin Dizelle LPG ile işin yok kardeşim Al bi FR Bak Keyfine Hesap Belli LPG ile ORTALAMA 300 krş Yaksan 10 binde yapar sana 3000 TL.. TSI da ortalama 4000 Kuruş Yaksan Oda Sana aynı km de 4000 TL eder Yani İki senede anca çıkar tüpün parası sonra ekonomiye geçmeye başlarsın.. Yerinde olsam Ne dizele nede LPG ye bulaşmazdım :eek:key:
leon fr dusunuyorum da oda cok pahali ama uzun sure binecegim için 1 kez aliniyo ondan leon fr alayim diyorum

kardes 36 bin tlye verirse alınır bu araca ben yeni aldım makyajlı 2009 ve cok menunum sadec elpg taktırmam gerek malum:)

Geri
Üst Alt