Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sizce nasıl?

Kilometresi çok iyi iyi araştırmak lazım araç çok temize benziyo temiz çıkarsa alınabilecek bir araç.....

Temiz araca benziyor ama çok iyi araştırmak lazım yinede. Adam İbiza Cupra tampon ve direksiyon için 2500 tl fiyat biçmiş.İlginç.. Bir kaç ilana daha baktım direksiyon için.Direksiyon zaten standart değilmi.Çoğunda fonksiyonel direksiyon vardı..

evet stylance modelinde fonksiyonel direksiyon standart zaten. tampon için 2500tl bana abartılmış gibi geldi. km.si çok çok iyi eğer düşürme falan yoksa, iyi baktırmak lazım. fiyat da 19'a indirilebilir bence..

arastırmadan sakın ha..

Fiyat güzel biniciye gidicek rakam ekspertiz yaptırmayı unutma

yine cordoba alacaksan bunu değerlendir ama lastikler sıfır diyor 195/60/R15 o lastikler onun sıfırı zaten bizim lastiklerin yarı parası lastikler için ek fiyat istemesin boşuna 19 a alırsan iyidir

onun yanında 2008 46000binde yüklü bir cordoba var eğer düşünürsen benle irtibata geçersin siyah 18 jant chip ve double din var ama 23 civarında verecek

beni sarmadı....neden takas etsinki 2005 temiz bir araçla aynı işe denk gelir bu ilan tehlikeli...

bu aracı almak zorunda değilim zaten ama max limitim 21000 tl ve daha temiz uygun kilometrede ve az yakan bi araç istiyorum. ama çok çok zorlarsam en fazla 2.000 tl daha ekleyebilirm

Eger cordi dusunuyosan bi ara doğuş satıyodu hem bıldıgımız bı arac hemde cok gusel bı arac eger hala satıyosa tabı....

Geri
Üst Alt