Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sizce nasıl olmuş cordimm:)

keşke parlak yapsaydın yokmuydu orda parlak çok daha şık dururdu amaç cam tavan görüntüsü vermek ya o açıdan:)

sen benim garaja bir bak pek bişe yok ama ufak tefek değişiklikler var kendin yapabilirsin çoğu şeyi seviyorsan tabi bide el becerisi varsa:)

sen benim garaja bir bak pek bişe yok ama ufak tefek değişiklikler var kendin yapabilirsin çoğu şeyi seviyorsan tabi bide el becerisi varsa:)
bakıyorum hemen

---------- Post added at 00:17 ---------- Previous post was at 00:10 ----------

eline sağlık abi senin elinden baya geliyo:)

sen o spoylerdan vazgeç yay ve jantlara el at bak o zaman araban nasıl olacak :)

bana kalırsa cordobaya yapılacak en büyük iyilik cupra tampon almak bence ilk yapacagın iş cupra tampon almak olsun ...

kardesim kizma ama malesef begenmedim,bizim araclara bu tarz spoiler malesef gitmiyor kaba duruyor.tavana siyah cok yakisiyor ama bence parlak olani kullanmalisin.

kardesim kizma ama malesef begenmedim,bizim araclara bu tarz spoiler malesef gitmiyor kaba duruyor.tavana siyah cok yakisiyor ama bence parlak olani kullanmalisin.
estagfurullah neden kızayım. zaten parlak bulabildiğim an kaçırma gibi bi lüksüm yok direk alıcam:) spoilerı daha almadım zaten pazarlığını yaptım öylelikle kaldı farkındaysanız monte edilmeden çekilmiş resim bi kaç fikir aldıktan sonra karar vermek istedim

ince bir spoiler çok daha başarılı olur...ayrıca tez zamanda tdı'ninT'sini acil tak tez zamanda.yıkamacın fırça kullanıyor sanırım

Geri
Üst Alt