Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sizce nasıl jant ?

muratcım yanlış anlama ben begenmedim o kadar da iddalı bir jant degıl rs6 bence cok ıyı seçim olur :eek:key:

Bende rs6 da var kullandim..su an agra kullaniyorum..3,5 yay girdigin zaman kucuk falan durmuyor.. gayet guzel dolduruyor ama agra daha guzel bana gore onun icin degistirdim..rs6 bende var bosta ama sitede satmaktan vazgectim yaza dogru 18 inch baska bir jantla takas edicem onu..ama agra bulamasaydim gayet memnundum goruntusunden

agra buldum alıyodum adam opsiyonlamıştı..başkasına satmış dükkandaki birisi..küfür ettim kapattım telefonu

Bende rs6 da var kullandim..su an agra kullaniyorum..3,5 yay girdigin zaman kucuk falan durmuyor.. gayet guzel dolduruyor ama agra daha guzel bana gore onun icin degistirdim..rs6 bende var bosta ama sitede satmaktan vazgectim yaza dogru 18 inch baska bir jantla takas edicem onu..ama agra bulamasaydim gayet memnundum goruntusunden
aynen adaş dedıgın gıbı 3.5 yayla muhteşem duruyor bence adaş sen ver jantları muratıma

aynen adaş dedıgın gıbı 3.5 yayla muhteşem duruyor bence adaş sen ver jantları muratıma
Cani sagolsun adas alsin veririm tabikide..gecen siteye yeni bir uye kardesimiz istedi al tak hosuna gitmezse sok dedim..ama biliyosun bu isler göz zevk meselesi..

sen beğendikten sonra sorun yok..tek sorun taktıntan sonra ansıl duracağı ..alıp takacaksın bekacaksın beğenirsen alacaksın..ama jantta pek yapmak istemiyorlar

Geri
Üst Alt