Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

sizce kim suçlu?

Konu, 'Sigorta & Kasko' kısmında alpturan41 tarafından paylaşıldı.

1. alpturan41

alpturan41 SCW Üyesi

91
    1
    8
    Adsız.jpg

bu tip olayla karşılaşanlar sizce kim suçlu kim tutanakda suçlu görülür ?
    tutanakda çizdiğimiz resim de aşşağı yukarı böyle

benim seyir halinde olduğum yol cadde olması sebebiyle suçlu karşı taraf olmalı diye düşünüyorum ama tabela olmaması beni düşündürdü :S

2. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    bu tarz bi durumla hatta aynısıyla karşılaştım. ben B aracının konumundaydım. maalesef %100 suçluydum:(

3. conz

conz SCW Üyesi

64
    15
    8
    tali yoldan çıkan araçlar ana yoldaki araçlara öncelik vermelidirler bu nedenle sen haklısın...

4. mrtcntkn

mrtcntkn SCW Üyesi

1.653
    323
    83
    B aracı anayola çıktığı için suçlu olan o..kafadan o çarpmış..geldiğini gördüğü halde ilerlemesi demektir bu..

5. Leonist

Leonist SCW Üyesi

129
    21
    18
    Geçmiş olsun. B aracına %100 kusur yazılır merak etmeyin. Ana yola çıkarken kontrol etmeyene acımıyorlar. 1 ay kadar önce ben anayolda giderken önüme bir araç fırladı yan sokaktan, duramadım ve vurdum, şöför kapısını bayan şförünkucağına verdim resmen. %100 karşı tarafa kusur yazıldı. Benim sadece tamponun sol tarafı onarıldı ve boyandı. Leon'un sağlamlığını bizzat test etme fırsatım oldu:)

Bunu beğendi. yukcell88 bunu beğendi.
  6. WebKings

WebKings SCW Üyesi

83
    8
    8
    ya a aracı kırmızı ışıkta durmayıp geçiyorsa :D

7. ceycey11

ceycey11 SCW Üyesi

1.264
    335
    83
    kurtal açık ve net TALİ YOLDAN ANAYOLA ÇIKACAK ARAÇ ANAYOLDAKİ ARAÇLARA YOL VERİR. Üstelik o araç size yandan çartptığına ve sizin anayolda olduğunuzu düşünürsek suç B aracının olacaktır diye düşünüyorum geçmiş olsun...

8. alpturan41

alpturan41 SCW Üyesi

91
    1
    8
    teşekkürler arkadaşlar ilk günden beri suçun onda olduğunu biliyordum ama insan kaza sonrası bu tip şeylerde neler olcağını tam kestirip mantıklı düşünemiyor görüşleriniz için tşk.ederim kaskodan yaptırmakla doğru yaptım tekrar görmüş oldum

9. alpturan41

alpturan41 SCW Üyesi

91
    1
    8
    evet arkadaşlar tramer sonucu açıklandı bugün dediğiniz gibi %100 o suçlu çıktı:) ohh be
    sonucu paylaşıyorum
    suc oranı.jpg

Ekli Dosyalar:

10. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    sonuç baştan belliydi zaten geçmiş olsun

Sayfayı Paylaş