sizce kim suçlu? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

sizce kim suçlu?

alpturan41

Kayıtlı Üye
Adsız.jpg

bu tip olayla karşılaşanlar sizce kim suçlu kim tutanakda suçlu görülür ?
tutanakda çizdiğimiz resim de aşşağı yukarı böyle

benim seyir halinde olduğum yol cadde olması sebebiyle suçlu karşı taraf olmalı diye düşünüyorum ama tabela olmaması beni düşündürdü :S

RedLine

Kayıtlı Üye
bu tarz bi durumla hatta aynısıyla karşılaştım. ben B aracının konumundaydım. maalesef %100 suçluydum:(

conz

Kayıtlı Üye
tali yoldan çıkan araçlar ana yoldaki araçlara öncelik vermelidirler bu nedenle sen haklısın...

mrtcntkn

Kayıtlı Üye
B aracı anayola çıktığı için suçlu olan o..kafadan o çarpmış..geldiğini gördüğü halde ilerlemesi demektir bu..

Leonist

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun. B aracına %100 kusur yazılır merak etmeyin. Ana yola çıkarken kontrol etmeyene acımıyorlar. 1 ay kadar önce ben anayolda giderken önüme bir araç fırladı yan sokaktan, duramadım ve vurdum, şöför kapısını bayan şförünkucağına verdim resmen. %100 karşı tarafa kusur yazıldı. Benim sadece tamponun sol tarafı onarıldı ve boyandı. Leon'un sağlamlığını bizzat test etme fırsatım oldu:)

ceycey11

Kayıtlı Üye
kurtal açık ve net TALİ YOLDAN ANAYOLA ÇIKACAK ARAÇ ANAYOLDAKİ ARAÇLARA YOL VERİR. Üstelik o araç size yandan çartptığına ve sizin anayolda olduğunuzu düşünürsek suç B aracının olacaktır diye düşünüyorum geçmiş olsun...

alpturan41

Kayıtlı Üye
teşekkürler arkadaşlar ilk günden beri suçun onda olduğunu biliyordum ama insan kaza sonrası bu tip şeylerde neler olcağını tam kestirip mantıklı düşünemiyor görüşleriniz için tşk.ederim kaskodan yaptırmakla doğru yaptım tekrar görmüş oldum

alpturan41

Kayıtlı Üye
evet arkadaşlar tramer sonucu açıklandı bugün dediğiniz gibi %100 o suçlu çıktı:) ohh be
sonucu paylaşıyorum
suc oranı.jpg

Ekli dosyalar