Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sizce kaplama tercihim ne olmalı matmı parlakmı?

SEATıma boya korumadan hemen sonra tavan aynalar plakalık kısmı ve logo çerçevesini kaplatıcam yanlız kararsız kaldım acaba parlak siyahamı yoksa mat siyahamı kaplatayım..

Bilmeyenler için beyaz leon cupra tamponludur SEATım...

Birde cupra tampona kare plakamı yoksa dikdörtgen plakamı olsun...

Buarada kaplamacı temiz düzgün iş yapan yerler...ankarada olsam gmg de...

bence cupra tampona kare plakalık hatta hiç takma camın köşesine koy tamponun orjinalliğini bozma derim. kaplama işine gelince parlak siyah kaplat ben siyah kaplattım gayet güzel bi görüntü oldu :) imzamdan görebilirsin.. Ayrıca istanbulda iyi yapan bi yer biliyorum istersen özelden link verebilirim.

tavan, aynalar,çerçeve parlak, plakalık mat,plaka dikdörtgen..aşağıdaki gibi.

Tavan ve aynalar parlak olmalı bence. İstanbul'da kaplama işini kaliteli yapan bi yere benimde ihtiyacım var tavanı kaplatmayı düşünüyorum bende :)

ikiside yakışır ama parlak siyah daha gösterişli gösterir bence

engin abi ben heryeri parlak yapman taraftarıyım.Hatta ön tamponun mat olan sıyah kısımları da parlak yaparsan butunluk olur.Ama arka tamponun plaka altını mat sıyah yapabilirsin..Plaka olarakta tabiki dikdörtgen olmalı diyecegım :)

bence cupra tampona kare plakalık hatta hiç takma camın köşesine koy tamponun orjinalliğini bozma derim. kaplama işine gelince parlak siyah kaplat ben siyah kaplattım gayet güzel bi görüntü oldu :) imzamdan görebilirsin.. Ayrıca istanbulda iyi yapan bi yer biliyorum istersen özelden link verebilirim.

Efe zaten plaka takmıyorum camın köşesinde ama nereye kadar yani ceza yiyince artık takmak mecburiyetinde kalırsam diye düşündüm hani kılın birine denk gelirsek...

Memur bey tamponun orjinalligini bozamam dersem oda bana ben sana bi bilmem kaçıncı maddeden işlem yapayımda ozaman bozarmısın bozmazmısın orasını sen bilirsin diyecek...:D

Şuan tavan parlak siyah ama sökülecek boya koruma ve antenin orda yırtık oldugu için...istanbulda olan yeri özelden yaz bakalım tahmin ettigim yermi...

Geri
Üst Alt