Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sizce hangisi

FC640

Kayıtlı Üye
herkeze ıyı akşamlar arkadaslar honda cıvıc hacback almayı dusunuyorum ama 1.4 ı shıft mı yoksa 1.8 ıshıft mı almalıyım sızce

manuel dusunmezmısın??? 1.8 140 hp sanırım hız sevıyorsanız 1.8 ıyıdır... ama ben bı ıshıft ı sevmedım

I shift pek tutmadı açıkçası ama bu iki motordan tabiki 1.8'i tercih edin derim :)

i shift o güzelim 1.8i katlediyor kullandığımda 1.8 olduğuna inanasım gelmedi aracı accayip bir yığılma oluyor öne doğru vites atarken bana opelin easytronic inden bile berbat gelmişti bu şanzıman... Normalde çok rahat geçeceğiniz birçok aracı bu şanzıman yüzünden arka stoplarına bakarken bulursunuz kendinizi:)

1.4 ü kız arkadaşım çok istedi zor vazgeçirdim aracın torku çok düşük 0-100 ü 15 saniyelere dayanıyordu neredeyse son hız da 170lerde kullanmadım ama zaten güçsüz bu motor o şanzımanla ne hale gelir tahmin edebiliyorum bir kullanıcısıyla konuşmuştum 9-9.5 yakıyor vites düşürmeden gidemiyorum hiç diyordu...

İlla hb civic alınacaksa 2010 2009 ve 2008 modelerinde tam otamatik şanzımanlısı getirilmişti galiba mutlaka bu tercih edilmeli...

Geri
Üst Alt