Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sizce hangisi?

1.4çüler daha iyi cevaplar kaç yapacağını ama o hızlara çıkamamasının sebebi şanzıman oranları yetse bile ki yetmez o deviri çevirecek tork ve güç yok 125lik tsi da benim tahminimde 220 civarı görür yokuş aşşağı bilemedin 225 ama 250ler hayal 240 gördümde 250 sandım falan değil bu olay:)

1,4 tsi son dişlisi ıle altıncı vıtesını hesapla yaklaşık 290 km cıvarında bıtıyor cok rahat yeter ama motorun gucu o hızı gormeye yetmez

aynen suanda net en fazla gordugum 230 km daha fazla naparsan yap olmaz D:

motoru bıraz yukleyerek aracı hafıfleterek ve bırde sanzıman oranlarıyla oynayarak bıraz daha + olur bızım mıllet sanzımanla oynamıyor ama hondada cok yapan var ıstedıgın vıtesı kısaltıp uzatabılırsın

dyno platform üzerindeyse görebilir, yolda o hıza ulaşacak yokuş aşağı ve rüzgarı bulabilmenin pek mümkünatı yok. benim araçta platform üzerinde 240 üzerini gördüm ama gerçekte 220 üstünü görebilecek müsait yol bulamadım. Gerek de yok zaten, 2 gündür 6lt ve aşağısı tüketimle dolanıyorum.

mehmet şu şnzuman işine iyice girdin gibime gelyor birşey sorucam leonun 6 viteslisini 1.6 ya taksak en olur

mehmet şu şnzuman işine iyice girdin gibime gelyor birşey sorucam leonun 6 viteslisini 1.6 ya taksak en olur

kaptanım benım arac oluyor ama sanzımanı ucuza almama ragmen bır dunya paraya cıkıyor ne hıkmetse benım arac bıraz ters kalıyor o yuzden beklıyoruz cok saglam bır usta bulana kadar o plan duracak.

vw de 1,9 tdilarda kı 5 ileri sanzımanın yerıne altı ılerı cok rahat takılabılıyor.Golf v 1,6 fsidakı altı ılerı dıger golf v 1,6 8v sanzıman sokulup yenısı takılmasından ibaret en guzel sanzımanla oynama honda da artı bırde opelde oluyor.

Benım kasanın dızelı olsa iş coktan o işi halletmıstım uydurmaca işede ben gelemem

Geri
Üst Alt