Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sizce Hangisi daha güzel duruyor =)

Bence beyaz ama ikiside güzel kendi içine sinecek şekilde yaptır

Arkadaslar şunda kararsız kaldım ızgraları komple sıyahamı boyatıyım yoksa sadece arasını sıyaha boyatım lip mı takıyım ?? :confused:

hocam bendekı cupra zatende onun beyaz arabada resımlısını bulamadıgım ıcın bunu koydum fıkır sordum ?

yusuf aldığın tamponun sahibinden linki hangi konu da idi..onu bir daha koy..aldığın tampon da görünsün..yada ordaki resmi yükle bu tamponu aldım de..yanılmıyorsam 140 liraya aldığın tampon gri idi..onu da boyatacaksın..

ilanı buldum ama satın aldığın için doğal olarak yayından kaldırılmış..hemen de kaldırmışlar ben arabayı aldığımda..satan adam kaldırmamıştı yayından ben mail attı idim sahibinden e 3 defa sonra kaldırdılar

ilanı buldum ama satın aldığın için doğal olarak yayından kaldırılmış..hemen de kaldırmışlar ben arabayı aldığımda..satan adam kaldırmamıştı yayından ben mail attı idim sahibinden e 3 defa sonra kaldırdılar

evt hocam ılanı kaldırmıs adam alıdıgm tampon sarı cupradakı tamponun aynısıdır hocam fıkır vermek ısteyenler ona bakıp versınler ltf :)

kardeşim kesinlikle altı piano black'e boyat ızgaralarda ister kalsın ister onlarıda boyat bide çok düşünme artık boyat gitsin siyaha çok güzel olucak inan :D:D

Geri
Üst Alt