Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sizce hangi servis?

bu sesi canlı canlı iyice dinleyip tespit etmek doğru sonuca ulaştıracaktır, benim karşılaştığım bir sorun değil ama sanırım bi bağlantının gevşemiş olması gibi bi sonuç çıkıyor kaşımıza, bu hava filtresi sehpası da olabilir gevşeyen plastik aksamda da olabilir yada egsoz borusu üzerinde gevşeyen biyer de.

Ben önceki aracımda araç giderken gelen kesintili ve hıza göre artan çıyırtıyı 1 ay aradım bulamadım, bir arkadaşımla hareket halinde camdan dışarı sarkıp sesin nereden geldiğini tespit etmeye çalıştık, sonuç inanılmazdı. Gelen kesikli ses jant kapağından geliyormuş, epeyce bi gülmüştük sorunun kaynağına:D:D:D

abi araç 1.4 tdı bu ses benim aracı ilk aldıgım günden beri var önceleri gıcık olmuştum cok kovaladım ama normal olduguna istanbuldaki doguş otomotivde bile onay verildi hiçbir sorun yok yola devam dedi motorun 2bin ve o aralardaki devirlerde 5.viteste yada 4.viteste sesinin en az oldugu anlar oldugundan diğer titreşimler hissedilir hale geliyormuş subap vuruntusu gibi geldi bana ilk başta ama değilmiş

Ben kavide yaptırmadım güvendiğim bir ustam var ona götürdüm bindi dinledi ve yaptı ama ben nereyi yaptın diye sormadım. Akünün alt taraflarında biryerleri sıktı şimdi tamam dedi bindik ve ses gitmişti. Demekki çoğu 1.4 tdi'lerde var ama normal değil arkadaşlar götürün derim neymiş çektiğim dedim gaz vermeye korkuyordum ötecek diye... Ama yakın yeri gider sorarım tam olarak nereye ne yaptın da ses gitti diye bir baktırırsınız siz de oraya nereyse.

Geri
Üst Alt