Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sizce Hangi Boya Koruma Firması?

Eski bir konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın ama bugün Magic Car Care koltuk koruma ücretsiz uygulaması için gittim yaptırdım tabi maksat başka şeyler pazarlamak biliyorsunuz yaptırmasamda birkaç şey için fiyat aldım.

Birinci sorum : Bayan arkadaşımız boya korumanın yeni arabalara yapıldığını 1 hafta sonra gelirseniz bi işe yaramayacağını kullanılmış arabalarda bi işe yaramadığını iletti şok oldum böyle birşey olabilir mi yoksa hemen yaptıriyim diye bana zarf mı atıyor ? Sonuç olarak 2. el bir araca boya koruma yaptırmak isteyen birisi yaptıramaz mı ?

İkinci sorum : Boya koruma + iç mekan koruma + motor koruma toplamda 150 TL fiyat çektiler çok uygun sanırım piyasaya göre altında birşey aramak gerekir mi ?

Üçüncü sorum : Sıfır araç aldım kapalı garajımda duruyor bankacı olduğum içinde sadece hafta sonları kullanıyorum boya korumaya gerek var mıdır boya korumanın avantajları nelerdir ve uygulama yapılırken ne yapılıyor. (Koltuk koruma dediler 2 sprey sıktılar, 2 spreyle korumamı olur bu boya korumada böyle bişeymidir uygulaması nedir ne kullanılır arkadaşlar?)

Yardımınıza ihtiyacım var dostlarım

Oktay öncelikle hayırlı olsun aracın.
1.bayan arkadaş kimse bu işten anlamadığı gayet açık net:) sıfır araçta pastaya genellikle gerek olmaz, direk uygulamaya başlanır. sonrasında çizikler ve lekeler oluşacağından bu iş uzayabilir sadece..
2. bende ömür plaza autowurthte yaptırdım. 220 TL ye sıfır araçtı benimde. iç dış bagaj motor dahil. ancak işçiliklerini beğenmedim! Bence bilindik bir yerde yaptır en doğrusu bu!
3. boya koruma aracınıza parlaklık verir önce. sonrasında boyanızın üzerinde plaka oluşturacağından boyanızı soldurmaz ve hep ilk günkü gibi kalır. aracınız kırmızı kesinlikle yaptırın derim.
koruma sistemini yapan kişiye sorarsan daha net cevap alırsın çünkü birçok farklı uygulama mevcut.

Meguiarsta tavsiye ederim. Bahçelievlerde goldun arkasındaki yerde murat var ilgilenyor ve bilgili bu konuda. atıp tutmuyor diğer yerler gibi. gidip konuşabilirsin en iyide kendin karar verirsin.
2yıkamada bir cila attırırsın orda uygun fiyata.

Çok sağol ibrahim dostum sen kırmızıya şart diyince. Sonax ile anlaştım evimede yakın Salı günü yaptıracam boya koruma. Araca boya koruma yapılırken yanında olamayacam malesef çalışmamdan dolayı ne önerirsiniz arkadaşlar yani teslim almaya gittiğimde iyi bir işlem yapılıp yapılmadığını nasıl anlayabilirim bilen var mıdır acaba ?

Geri
Üst Alt