Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sizce hangısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

plajhavlusu

Kayıtlı Üye
arkadaslar sırketmızı ıcın cok dusuk km ıkıncı el yada sıfır arac alacagım jetta 1,6 dızel focus 1,6 dızel ve skoda octavıa 1,6 dızel arasında kararsız kaldım seat exeo nun fıyatları cok yuksek onu onermeyın :) bu arada buldugunuz uygun arac olursa ılan lınk ı verebılısınız

Focus 1.6 dizel derim..
velakin insana güven veren bi otomobil olduğu için şirkette kime verilirse alan gazlar alan gazlar..

bunun yanında Uzak Doğu dizel araçlar daha uygun bence..
Hyundai, Kia falan..Cerato düşürdüm ben..yine fena gitmiyo ama güven vermiyo kullanan da hisseder bişi olursa ölüceğini hem.. :)

haha yok genel mudurumuzu kullanacak bırazda prestıj aracı olması lazım o yuzden uzak dogu aracı olmaz yakın dogu ları dusunebılırız :) gazı antep te focus var bı tane yakın dogu :)

hmm o zaman başka.. :)
velakin işin içinde prestij varsa güncel değil de bi önceki SuperB de olabilir bence..
Mondeo olabilir ki iyi bi seçim olabilir..ya da klasik Passat falan..

tdcı x hb de dahıl araclara bakıyorum mıllet sasırmıs 37 ye kadar pıyasası dır dıye dusunuyorum mıllet 80 000 km dekı araclara 38 yazmıs

haha yok genel mudurumuzu kullanacak bırazda prestıj aracı olması lazım o yuzden uzak dogu aracı olmaz yakın dogu ları dusunebılırız :) gazı antep te focus var bı tane yakın dogu :)
Dünyanın merkezindesin ya veya amerikadasın onun için Gaziantep sana yakın doğu.:)

:)
arkadaslar 1,6 dızel jetta nerdeyse ıstanbulda yok tek bı yerde buldum ve 1000 tl ındırım aldım onu halletme derdındeyım

tdcı x hb de dahıl araclara bakıyorum mıllet sasırmıs 37 ye kadar pıyasası dır dıye dusunuyorum mıllet 80 000 km dekı araclara 38 yazmıs

bi anormallik yok o fiyatlarda :) sıfırı 45 bin lira.. Ve 3 ay bekliyorsun 47 bin lira isteyen var 1.500 km deki araçlara bekleme süresi yüzünden

arkadaslar işlemi hallettim 43600 e metalık platınıum grı 1,6 d jetta aldım

hayırlı olsun o zaman biraz çabuk oldu.. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt