Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sizce Geceleri En Güzel İç Aydınlatmaya Sahip Marka Hangisi ?

Torrado

Kayıtlı Üye
Bence Volkswagen'in mor-kırmızı aydınlatmasına eline su dökecek aydınlatma yok

Buda Bonus :

gerçekten güzel. özellikle dikiz aynasındaki vitese yansıyan kırmızı ışık çok hoş

neden sadece vw koydunuz.hangısı dıe sordunuz hepsını koyun yada anket olsun.

Evet vw in güzeldi fakat yeni modellerinde göstergeleri beyaza döndü. Sadece teypleri mavi kaldı. bknz(golf6, yeni polo, scirocco) yani yeni moda beyaz oldu;)

2007-Honda-Civic-Type-R-Interior-1280x960.jpg

2008-corvette-interior-jpg_100203910_l.jpg

jaguar-xf-2009-gosterge-yan.jpg

2010-Ford-Mustang-Gauges-1920x1440.jpg

0612st_24_z+2007_cadillac_escalade+gauges.jpg

mz_07mazda3_interior.jpg

Aux Volkanım sağolsun, en güzel iç aydınlatma bende, ön ve arkalarda led paspas aydınlatmalar gece araca binerken harika bi görüntü oluşturuyor. Bu ledlerden sonra her araç bana geceleri fazla soğuk karanlık geliyor. Bundan sonraki her aracımda uygulayacağım bir detay olacak.

O dikiz aynası altındaki 2 kırmızı ledi de çok seviyom, vitesin olduğu bölüme doğru harika bi görüntü veriyor.

aydınlatmada benım sıralamam... 1. merso 2. audı 3. vw

Aux Volkanım sağolsun, en güzel iç aydınlatma bende, ön ve arkalarda led paspas aydınlatmalar gece araca binerken harika bi görüntü oluşturuyor. Bu ledlerden sonra her araç bana geceleri fazla soğuk karanlık geliyor. Bundan sonraki her aracımda uygulayacağım bir detay olacak.

O dikiz aynası altındaki 2 kırmızı ledi de çok seviyom, vitesin olduğu bölüme doğru harika bi görüntü veriyor.

abi bu dediğin olay passat da dimi? arkadaşta var diyorum içimden bu konsolda bi kızıllık var nerden geliyo demek aynadanmış.

Geri
Üst Alt