Sizce Geceleri En Güzel İç Aydınlatmaya Sahip Marka Hangisi ? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Sizce Geceleri En Güzel İç Aydınlatmaya Sahip Marka Hangisi ?

Torrado

Kayıtlı Üye
Bence Volkswagen'in mor-kırmızı aydınlatmasına eline su dökecek aydınlatma yok

Buda Bonus :

mehmetelt

Kayıtlı Üye
gerçekten güzel. özellikle dikiz aynasındaki vitese yansıyan kırmızı ışık çok hoş

Şeker Adam

Kayıtlı Üye
neden sadece vw koydunuz.hangısı dıe sordunuz hepsını koyun yada anket olsun.

hakan_leon

Kayıtlı Üye
Evet vw in güzeldi fakat yeni modellerinde göstergeleri beyaza döndü. Sadece teypleri mavi kaldı. bknz(golf6, yeni polo, scirocco) yani yeni moda beyaz oldu;)

fnasif

Kayıtlı Üye
Aux Volkanım sağolsun, en güzel iç aydınlatma bende, ön ve arkalarda led paspas aydınlatmalar gece araca binerken harika bi görüntü oluşturuyor. Bu ledlerden sonra her araç bana geceleri fazla soğuk karanlık geliyor. Bundan sonraki her aracımda uygulayacağım bir detay olacak.

O dikiz aynası altındaki 2 kırmızı ledi de çok seviyom, vitesin olduğu bölüme doğru harika bi görüntü veriyor.

SİMON

Kayıtlı Üye
aydınlatmada benım sıralamam... 1. merso 2. audı 3. vw

glenfiddich

Kayıtlı Üye
Aux Volkanım sağolsun, en güzel iç aydınlatma bende, ön ve arkalarda led paspas aydınlatmalar gece araca binerken harika bi görüntü oluşturuyor. Bu ledlerden sonra her araç bana geceleri fazla soğuk karanlık geliyor. Bundan sonraki her aracımda uygulayacağım bir detay olacak.

O dikiz aynası altındaki 2 kırmızı ledi de çok seviyom, vitesin olduğu bölüme doğru harika bi görüntü veriyor.
abi bu dediğin olay passat da dimi? arkadaşta var diyorum içimden bu konsolda bi kızıllık var nerden geliyo demek aynadanmış.