Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sizce En İyisi

En iyi Marka

• Nikon

Kullanılan: 7 50.0%
  • Canon

Kullanılan: 6 42.9%
  • Sony

Kullanılan: 1 7.1%

• Kullanılan toplam oy
    14
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CanCan11

Forumdan Uzaklaştırıldı
Evet Arkadaşlar Sizce En İyi D-SLR Fotoğraf Makinesi Markası Hangisidir ?

buna scw olarak mi karar verecegiz :)

ben sadece marka olarak canon kullandigim icin canon diyorum ancak; profesyonellerin cogu nikon u tercih ediyorr. yakin zamanda arkadasimdan alip cekim yaptigim kamera da nikon d700 du; cok guzel makina..
sony ise bu iki markanin yaninda olamaz bence..

Herkes için alışkanlık gibi bir şey bu aslında Ben bir nikon cu olduğum için direk nikon diyorum ama iki markanın da artıları eksileri var sony de geçen gün bir d-slr makina ile karşılaştım gerçekten bu kadar büyük bir performans beklemezdim ama mükemmel bir cihaz yapmışlar ve lensleri düşük fiyatlıydı sony i o yüzden ekledim

makinasına göre değişir, ama profesyoneller genelde canon kullanır, nikonda kullanan var tabi..

Ben buna el alışkanlığı diyorum hafiflik istiyorsanız Canon sadece Dslr olsun istiyorsanız sony gayet başarılı özellikle yeni modelleri.. yok ben tercihen yaygın ve kendini hisettiren ağır ama keskin istiyorum diyorsanız bence Nikon.... Canon hafifliğiyle genelde bayanlar tarafından çok tercih ediliyor ama ben tutuşuyla ve yapısıyla Nikon dan gayet memnunum bu konuda bi çıkış yolu yok malesef Canon da Nikon da çok başarılı ve kullanışlı cihazlar özellikleri yaklaşık olarak aynı olsada farklılıkları mevcut e bu da alıcının isteği doğrultusunda değişiyo ben nikonumu satsam gene nikon alırım açıkcası...

Şu anda yarı prof bi makina kullanıyorum Canon 12 mp;çok memenunum ama D-SLR dedin mi kesinlikle Nikon...İlk fırsatta alacağım bi Nikon :)

I Love Nikon :) Bir yerde bir şey okumuştum dışarda geceleri stüdyo çekimi gibi bir çekim gerçekleştirmek istiyorsanız canon orjinal çekim istiyorsanız nikon diyorlardı :) genelde Stüdyo çekimlerinde Canon tercih ediliyor ama doğa, dış çekim..... vs çekimlerde nikon kullanıldığını biliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt