Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sizce dizell hangi seat modeli...

seat_leon

Kayıtlı Üye
arkadaşlar öncelikle herkese merhaba.. 2004 model seat toledo 1.6 16v tecnom var, aracım çok temizz değiştirmekte istemiyorum fakat babam bir dizel alalım diye tutturdu 30bine kadar çıkacaz ve yine seattan yanayım sizce hangi dizell?? düşüncelerinize ve görüşlerinize ihtiyacım var.. aklıma cordoba geliyor ve sizce cordobanın hangi modeli, yada dizel cordoba kullanan arkadaşlar biraz bilgi verirse sevinirim..

hepinize şimdiden çok teşekkür ediyorum...

vallahi dizel konusunda hiç bir fikir sahibi değilim ama cordobası olan bi arkadaşım var her konuda tek geçerim diyor

Teşekkür ediyorum sayın tuğra :) ama bana biraz daha açıklayıcı bilgiler gerekiyor kafamda alacağım aracı oluşturmam için..

gönül rahatlığı ile cordoba alabilirsin.30 bine çıkmadan hemde!

ben toledo yeni kasa veya altea 1.9 veya 2.0 tdi tavsiye ederim.

cordoba stylance alacaksın 30 bine 2008 bulabilirsin..hatta üstüne para bile artar..

Geri
Üst Alt