Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sizce Değer Mi?

tampondaki boyanın hiçbir sıkıntısı olmaz.Benzer bir olay benimde başıma geldi.Cross motorlu bir amcam ışıklarda dururken çamurluğu benim tampona taktı 3 4 cm.lik bir boya kalkması oldu.Yetkili serviste rütuşla düzelttiler ve çok ufak bir lokal boyayla sorun düzeldi.
Fazla para kaptırmaman için yazıyorum 100 lira istediler 70 lira ödedim çıktım:)

tampondaki boyanın hiçbir sıkıntısı olmaz.Benzer bir olay benimde başıma geldi.Cross motorlu bir amcam ışıklarda dururken çamurluğu benim tampona taktı 3 4 cm.lik bir boya kalkması oldu.Yetkili serviste rütuşla düzelttiler ve çok ufak bir lokal boyayla sorun düzeldi.
Fazla para kaptırmaman için yazıyorum 100 lira istediler 70 lira ödedim çıktım:)

tamponda boya değeri düşürmüyo ben ön ve arka tamponları çiziklerden dolayı 4 gün önce boyattım, tamponlar takılıp sökülürken dikkatli olmalarını tembihle yalnız , hatta mümkünse başlarında dur ki düzgün yapsınlar, ben özel servis tanıdık olduğu için ustanın başında bekledim içim rahat etsin diye.

hiç bi şekilde canını sıkma abicim zaten fotolamıssınız olayı sacma sapan konusan biri olursa egerki satarsanız tabi resimleri cıkartırsınız al işte sana dersinn ...
Tamponları güzel sokmeseler bile malesefki ustalarımız alışmış kırık tırnakları japonluyolar söyle birazda geriye cekilipp offf beaa eskisinden orjinal oldu haa diyolar :D

Dostlar tekrardan merhaba,

Araçla ilgili aklımda iki şey var. Benim içime sinen gidip ön tamponu boyatmak, iki adet küçük eziği düzelttirmek ve alt orta plastik ızgarayı değiştirmek. Bu işlemi yetkili serviste yaptırmak istiyorum, içime sinen bu. Tampon sökme takma, boyama, eziklerin düzeltilmesi ve platik çıtayla birlikte 360 tl gibi bir maliyet var.

Bana kalsa hem karşı tarafı mağdur ettirmemek hem de tramerde işlem gözükmemesi için adamın dediği yere yaptırırım. Ama tamponu düzgün takarlar mı, renk farkı olur mu, işçilik iyi olur mu diye soru işaretlerim var kafamda.. Tamponun tırnaklarını kırarlar vs. diye korkuyorum. Yarına kadar gidip yaptıracağım. Siz ne dersiniz?

Bence hiç önemi yok bunların...
Nazar diyip geçin

Geri
Üst Alt