Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sizce çokmu yakıyor

Bence fazla o fiyatlara değilde LPG 2.5 ken ben kilometre başına 200 kuruşun altına rahat düşüyordum şehirler arası 120 sabit hız + klima açık..

geçtiğimiz haftasonu 130tlye 600 km yolyaptım. LPG'li sport-upla sakin kullanım şehirdışı 120-130

kadir kardeşim ankardasın galiba 130 tl ye aldığın lpg lt fiyatı nedir.
belirttiğim gibi 2.71 den aldım ben.lt fiyatı oranlara çok etken

son zamlardan sonra bencede normal muratım.bende senin araçla lpg nin litresi 2.10 ken 140 tl lik lpg ile istanbuldan kastamonuya gittim 650 km yaptı.bence çok ama çok iyi.yeni aracımada taktırdım lpg kiti bakalım bu ne kadar yakacak yazarım buraya :eek:key:

memnunun abi sorunum yok.ancak güncel değerleri öğrenmek istedim.
üstelik ölçümde yol durumu hava durumu litre fiyatı bunlar büyük etken net bir ölçüm çok zor ama 0.25 krş iyidir benim için.

kadir kardeşim ankardasın galiba 130 tl ye aldığın lpg lt fiyatı nedir.
belirttiğim gibi 2.71 den aldım ben.lt fiyatı oranlara çok etken
sen litresini pahalı alıyosun kardeşim yoksa ucuz yakıyor aracın rahat ol

benim aracım 35 litre gazla ortalama 360-370km yapıyor.yani 1e 10km.

çok uygun olmuş tsi kullanıcılar ne yapsın son zamlardan sonra

Normal murat kardeşim....

çok uygun olmuş tsi kullanıcılar ne yapsın son zamlardan sonra

Valla tsi uzun yolda düşüyor tabi kullanıma bağlı gerçi ben daha doğru düzgün uzun yol yapamadım kısmet artık motor tsi ise lpg ye karşıyım....

41 tl ye doldu 200 km yapmıştım (lt 2.36 tl). depoyu dolduruyordum ki yanıma yaklaşan taksici (hyundai accent lpg) değerleri sordu. Bas git basgit senin konuşmaya hakkın yok az yakıyor dedi :) Onun yoğun trafiklere girdiğini de hesaba katmak gerek

bence değerlerin iyi.. mesela istanbul şehir içi trafikte km de 0,265 TL yakıyor benim aracım. 100 km 27 TL ye falan geliyor. daha önce bi vw polom vardı benzinli, satmadan önce 50 TL benzinle 110-120 km görüyordum ki o zaman benzin 3,8 TL falan idi. canımı alıyodu şerefsiz :D o yüzden şu an bu değerlerimden memnunum. hele gaz da ucuzladı biraz daha da iyi oluyo böyle :)

Geri
Üst Alt