Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sizce Bu Saatlerden Hangi Renk Daha Güzel?

hayırlı olsun diyelim ozaman abi, ikisi arasında siyah daha güzel bence de onu almalısın

Icı sıyah olan daha guzel ıllakı bırını secın dersen ama cok da guzel degıl model olarak

abi grahamalar muhteşem ya. Tabi rolex kesin daha kalitedir.

Bence de siyah rolex'i al o zman ama canlı görünce içi beyaz olanı da begenebilirim :) Hayırı olsun şimdiden.

Şİmdi geldim siyah renk kalmamış bulamıyorlar.ama beyaz da ışık da çok güzel parlıyor camın berraklığını ortaya çıkarıyor..birazdan pasaportla inip el sıkışıcam beyaz için bir aksilik olmazsa..

o zaman güle güle Kaan abi.. :)

Saolasın Yiğit'im..Eğer son anda caymazsam havalimanında teslim aldıktan sonra burada yayınlarım..

Kaan abi yumurcak derki döndüğünde vs. saat maat değil de yüzünü görmek nasip olsun artık.. :D :D

Tabiki Yiğitçim ; sen de kutsal emanete döndürdün beni:) sözde garantiden arabayı yaptırıcaz kaç ay oldu:)

valla o gün 3-4dk. farkla kaçırınca seni kutsal emanet oldun abi zaten.. :D :D
geliceğin gün hatta Erya'dayım gel desen bile imkansızı zorlarım np.. :)

abi ikisini de çok beğenmedim ama illa ikisi arasından biri olacak diyorsan üstteki

abi bir de Tag Heuerin saatlerine bakmanı tavsiye ederim, tahminimce rolexi uyguna bulduğun yerde onu da uyguna bulabilirsin

+1 kaliteli saatler üretio tag.

Geri
Üst Alt