Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sizce Bu Saatlerden Hangi Renk Daha Güzel?

saatte Rolex'in üstüne tanımam..
kendimi bileli böyle..diğerinin isterse kayışı ısıtmalı olsun yine Rolex, yine Rolex derim..

Bu da çok güzel . Eğer ellerinde varsa bak bence:

tourbillographwoodcoteb.jpg

bence ikiside güzel değil..daha güzel modeller illaki vardır ama saat tamamen zevk meselesi

abı bunları kollarına takıp sorucaktın saatler kollarde sekıllenır sahsen oyle koluna cekıp foto koysan daha ıyı olmurmus bu arada tenın koyu degıldı senın 2 rolex daha basarılı durabılır ...

bana göre ikisi de hoş değil ıwc'nin aqua timer modellerine de bir göz at istersen

abi ikisini de çok beğenmedim ama illa ikisi arasından biri olacak diyorsan üstteki

abi bir de Tag Heuerin saatlerine bakmanı tavsiye ederim, tahminimce rolexi uyguna bulduğun yerde onu da uyguna bulabilirsin

abi ikisini de çok beğenmedim ama illa ikisi arasından biri olacak diyorsan üstteki

abi bir de Tag Heuerin saatlerine bakmanı tavsiye ederim, tahminimce rolexi uyguna bulduğun yerde onu da uyguna bulabilirsin

dutty free'de cok modellerı olmuyor tag heuerın ben mudavımıyım hem gozluk hem saat'e tek gecebılırım:eek:

Şu anda duty free'de olabilecek en uygun teklif bu iki saatte arkadaşlar o yüzden bu iki saate yoğunlaştım..Graham de çok güzel knometrenin yaratcısı bir firma..Mercedes GP'nin de sponsoru aynı zamanda..Ama Rolexi satmak istediğinizde bile değerini çok kaybetmeyen bir saat..Ama Grahamde zararınız büyük oluyor..IWC de çok güzel bir saat ama özellik açısından bana uymuyor..Tag Heuer'den 2 tane saatim var..Ne yazık ki ikisi de 2 kez yetkili servisine tamire gitti..Saatlerini önermiyorum...Ama iki tane gözlüğü var ben de ki ikisi de Kimi Raikkonen Edition:) İki gözlük de harika..Rolex'in bu modelini seçme sebebim iki ayrı zaman dilmi gösterebilmesi..ben bir ayın neredeyse 15 gününü yurtdışında geçirdğim için gittiğim ülkenin zamanını bana gösterebilmesi önemli..Bir de bu saat Evereste çıkan ilk saat olma özelliğine sahip..Kesinlikle soğuktan sudan ve tozdan etkilenmiyor ve darbeye dayanıklılığı var..
Saatlerden sanırım siyah olanında karar kılıcam..Kaldığım otelin alt katı Duty Free shop ..Buradan alıp havalimanında malı teslim alıyorsunuz..Bakalım hayırlısı artık:)Değerli fikirleriniz için çok teşekküler arkadaşlarım..
Bu da Graham'in eski adıyla Brawn GP yeni adıyla Mercedes GP için ürettiği saat..Tabiki 10000USD seviyesinde:)
ecc2827bb07348e6f7fc0762c3916b25.jpg

Geri
Üst Alt